Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Tourneo Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Tourneo | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:19 Dyqani Makina , Durrës

FORD TORNEO NAFTE 1.8 VITI 2007 I SAPO TAKSUAR NE SUPER GJEN

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:03 Makina , Durrës

Ford Tourneo connect 1.8 naft 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 13:00 Makina , Durrës

Ford torneo

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:31 Makina , Durrës

Ford Torneo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 05:58 Makina , Durrës

Ford Torneo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 08:45 Makina , Durrës

Ford Tourneo

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 08:12 Dyqani Makina , Durrës

Ford tourneo Connect 2007(maxi)

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 10:49 Makina , Durrës

����Ford Turneo Conect 1.8 Diesel����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 13:01 Makina , Durrës

Shitet Ford

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:57 Dyqani Makina , Durrës

SHITUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 09:14 Dyqani Makina , Durrës

SHITURR Ford Conekt 1.8 diesel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 10:17 Makina , Durrës

Ford Turneo Conect Max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 21:27 Makina , Durrës

Turneo Conect2004-2005

280 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Sht 22:34 Makina , Durrës

Ford Tourneo Connect

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 11:17 Makina , Durrës

⚠️OKAZION⚠️Ford Tourneo 2016

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:10 Makina , Durrës

FORD TOURNEO 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ��������

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:42 Makina , Durrës

����Ford Turneo Conect����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 14:56 Makina , Durrës

Ford Turneo Connect

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:01 Dyqani Makina , Durrës

‼️SHITUR‼️ Ford Torneo 1.8 naftë

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:34 Makina , Durrës

Ford Tourneo Connect

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 11:53 Makina , Durrës

ford tourneo 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 13:24 Dyqani Makina , Durrës

Ford Torneo

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 20:23 Makina , Durrës

Ford Tourneo 1.8 naft

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:53 Makina , Durrës

FORD TORNEO CONNECT 1.8 NAFT 06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 18:06 Makina , Durrës

����Frod Turneo Conect 1.8 Diesel����

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 15:03 Makina , Durrës

Okazion shitet Ford Tourneo 1.7 nafte

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:00 Dyqani Makina , Durrës

FORD TORNEO 1.8 nafte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 14:19 Makina , Durrës

shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 17:00 Makina , Durrës

FORD TURNEO CONNECT 1.8 TDI VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 17:09 Makina , Durrës

OKAZION, Ford Tourneo,2009

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 10:51 Makina , Durrës

Ford Tourneo,2009,nafte.I sapo ardhur ne shqiperi.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 00:00 Makina , Durrës

��Ford tourneo connect��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 12:37 Makina , Durrës

Okazion Ford Tourneo

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:18 Makina , Durrës

Ford Turneo dizel

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Shk 11:45 Makina , Durrës

Ford tourneo glx

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 20:35 Makina , Durrës

Ford Tourneo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Jan 16:37 Makina , Durrës

Ford Tourneo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Dhj 23:34 Makina , Durrës

Ford tourneo

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Mar 21:51 Makina , Durrës

Ford conect 1.8 diezel

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 17:14 Makina , Durrës

Ford Tourneo Connect

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 17:14 Makina , Durrës

Ford Tourneo -08

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Tourneo | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione