Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 27
B-Max , 41
Capri , 8
C-Max , 2237
Cougar , 15
Courier , 51
Crown , 5
Econoline , 17
Econovan , 4
EcoSport , 27
Edge , 13
Escape , 59
Escort , 343
Excursion , 14
Expedition , 12
Explorer , 65
Express , 3
F 150 , 44
F 250 , 23
F 350 , 15
Fairlane , 3
Falcon , 5
Fiesta , 9254
Flex , 9
Focus , 14866
Focus C-Max , 263
Fusion , 2082
Galaxy , 1901
Granada , 3
GT , 5
Ka , 664
Kuga , 430
Maverick , 107
Mercury , 7
Mondeo , 2063
Mustang , 139
Orion , 2
Probe , 8
Puma , 41
Ranger , 168
Raptor , 4
Scorpio , 3
Sierra , 6
S-Max , 262
Sportka , 2
Streetka , 11
Taunus , 7
Taurus , 7
Tourneo , 231
Transit , 1725
Windstar , 11

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.01 Tet 11:29
Linku:
Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.6 NAFTE✅ VITI 2008✅ GJENJDE PERFEKTE ✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:21
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:34
Linku:
Makina , Tiranë

Ford Focus Dyb 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Tet 14:03
Linku:
Makina , Tiranë

Okazionnn Ford fiesta 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:20
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! Ford Focus 1.8 Nafte manual

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:57 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.3 GAZ+BENZINE 2004 Manuale

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 Makina , Tiranë

FORD FOCUS C MAX TITANIUM FULL OPTIONS 2010 BENZIN GAZ

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 Makina , Vlorë

shes ford fokus 1.6 gas benzin

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:19 Dyqani Makina , Tiranë

Ford c max 2.0 nafte automat

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 nafte Automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 Makina , Krujë

FORD FUSION 1.4 NAFT 2006 isapoardhur me dogan super gjendje

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 Makina , Fier

SHITET FORD S-MAX 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Makina , Korçë

Ford Galaxy 1.9 TDI (shitet & ndrohet)

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:48 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6nafte

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Makina , Fier

Ford Focus 2.0 Benzin Gaz 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Dyqani Makina , Fier

Ford S-Max-2.0 Diesel TDCI-2008-AUTOMATI-XHAMA TE ZINJ ORIGJ

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:20
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! Ford Focus 1.8 Nafte manual

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Vlorë

ford

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 Makina , Vlorë

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2006 Cmimi 2700 Euro

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! FORD 1.8 NAFTE - VITI 2008

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! FORD - FOKUS 1.6 NAFTE 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Makina , Vlorë

Ford Focus . Automatik. Nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:44 Makina , Lushnjë

Ford focus 1.4 Benxine

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Ford Kuga Automat

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:35 Makina , Elbasan

FORD FOCUS 1.6 NAFTE--2012

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:28 Makina , Durrës

Ford c max 1.8 benzin (privat)okaziooooon

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:28 Dyqani Makina , Fier

FORD KUGA. TITANIUM 2.0 NAFTE. AUTOMAT

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:25 Makina , Tiranë

Ford c-max 2009 1.8 tdci sapo ardhur nga jashte

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:23 Makina , Durrës

Shitet ford c max 1.8 naft viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 naft 2009 sapotarguar letra 1 vit

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:19 Makina , Vlorë

Ford Focus

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 Makina , Durrës

Ford Fiesta

2 800 EUR

Dje 21:13 Makina , Fier

Ford fiesta

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:13 Makina , Fier

Ford Kuga 2.0 Naft

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 Dyqani Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 TITANIUM ZVICRA CH

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:10 Dyqani Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC ZVICRA CH

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Makina , Vlorë

Shitet/Ndrrohet Okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

ford focus 1.6 automat nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:58 Makina , Shkodër

•FORD FOCUS SW 1.6 TDCI TITANIUM FULL•

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina , Vlorë

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:58 Makina , Vlorë

Ford Focus (Kambio automatike)

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

Shitet ford focus

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:52 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006 129 mij km okazionn

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.6 Benzin/Gaz Manual 2004

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 Makina , Lushnjë

SHITET NDERROHET FORD MONDEO AUTOMAT 2.0 NAFT 2009

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:43 Makina , Fier

Ford focus 2010.Motorr me zinxhir

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione