Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Sarandë

C-Max , 11
Escape , 1
F 150 , 2
Fiesta , 41
Focus , 63
Fusion , 8
Galaxy , 8
Ka , 3
Kuga , 1
Maverick , 1
Mondeo , 8
Puma , 1
Ranger , 3
S-Max , 1
Taurus , 1
Transit , 12
Windstar , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 18:42 Makina , Sarandë

ford focus

2 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 21:13 Makina , Sarandë

OKAZION

420 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 08:10 Makina , Sarandë

Shitet ford fiesta 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 07:15 Makina , Sarandë

Shitet Ford Focus Gaz/Benzine 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:12 Makina , Sarandë

Ford Focus Tdci

3 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 15:59 Makina , Sarandë

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 12:51 Makina , Sarandë

Shitet ose ndrrohet

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 00:27 Makina , Sarandë

2.3 Euro.Ford c-Max 2.0 naft , marsha 6+1 , super ekonomike

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 21:49 Makina , Sarandë

Ford Focus 2016

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 08:51 Makina , Sarandë

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 10:57 Makina , Sarandë

Shitet Ford Fusion Okazion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 00:26 Makina , Sarandë

Ford Focus Titanium 1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 19:07 Makina , Sarandë

Minibus Ford në shitje!

550 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 15:10 Makina , Sarandë

Ford Fiesta 1.6 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 00:53 Makina , Sarandë

Shitet Ford Fokus 1.8 nafte

1 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Tet 11:02 Makina , Sarandë

Shitet Ford Fusion

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 18:26 Makina , Sarandë

Ford Focus

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 12:46 Makina , Sarandë

Ford Fiesta

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 22:12 Makina , Sarandë

Ford smax

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 16:24 Makina , Sarandë

Ford Fusion

250 000 LEK

19 Sht 22:30 Makina , Sarandë

Ford Escape ecoboost 4x4 1.6 benzine viti 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Gush 21:04 Makina , Sarandë

Ford fiesta 1.4 tdci

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 23:07 Makina , Sarandë

Shitet Urgjent Ford Fiesta 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 12:31 Makina , Sarandë

FORD Focus 1.6 nafte

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 16:17 Makina , Sarandë

FORD FIESTA 2007 1.3 Benzine

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 13:10 Makina , Sarandë

FORD FIESTA 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 01:52 Makina , Sarandë

Furgon ford 12 vendesh

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 20:21 Makina , Sarandë

Shitet Ford Fiesta

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 08:34 Makina , Sarandë

Shitet nderrohet me motorr

3 300 EUR

05 Maj 10:27 Makina , Sarandë

Ford Focus Kabriolet (2009)

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 12:02 Makina , Sarandë

Ford Fiesta shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:47 Makina , Sarandë

Ford focus 2016

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 16:47 Makina , Sarandë

Ford Ranger 2.5 2007 4x4

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 19:52 Makina , Sarandë

Shitet

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 10:39 Makina , Sarandë

Arber

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 14:11 Makina , Sarandë

Shitet Ford Focus

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 11:15 Makina , Sarandë

merkaj

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 22:41 Makina , Sarandë

Cmim Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 16:27 Makina , Sarandë

Ford Focus Cabrio 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 21:59 Makina , Sarandë

okazion 4x4 Ford maverick xlt

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 04:17 Makina , Sarandë

Okazjon

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 04:17 Makina , Sarandë

Forf fiesta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 09:45 Makina , Sarandë

Ford Focus- Dokumenta 1 vit te paguara - 0684070031

1 298 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Dhj 00:47 Makina , Sarandë

Ford Focus Cabrio 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 20:32 Makina , Sarandë

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 11:58 Makina , Sarandë

Ford focus 1000€ okazion

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 19:19 Makina , Sarandë

Ford Fiesta 1.4 Diesel

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 15:48 Makina , Sarandë

Ford Transit Costum

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Nën 07:58 Makina , Sarandë

Ford focus 2016

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 20:10 Makina , Sarandë

Shitet Ford Focus 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione