Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | S-Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford S-Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 ,

Shitet Okazionn Ford S Max 2.0 Benzin Gaz 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

Okazionn Ford S max 2010 benzin gaz

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Dyqani ,

SHITET FORD S-MAX AUTOMATIK NAFTE 2.0 VITI 2010

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

Shitet ford S max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:40 ,

okazion: Ford S max viti 2009 automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:44 Dyqani ,

Ford S-MAX 1.8 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:00 ,

Ford S-Max 2.0 Nafte, Super Gjendje... Mundsi Ndrrimi...

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

Ford S-Max Full Options, Gas-Benzin, Panorama, edhe Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:23 ,

Ford S-Max 2007 shume i mbajtur me 7 vende

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:23 ,

SHITET FORD S-MAX 2008

4 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17 ,

Ford 2008 naft 2.0 okazion 5000 euro skaaaa diskutim

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:37 ,

Okazion Ford S Max 2.0 nafte automat 2008 nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:55 Dyqani ,

Ford S Max Titanium 2.5T 220 cv

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:55 Dyqani ,

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:55 Dyqani ,

Ford S-Max 2.0 tdci

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:01 ,

Ford S Max 2.0 Diesel AUTOMAT Sapo Ardhur 2009

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 19:04 ,

Ford S max 2.0 te 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 10:37 ,

Shes Ford S max 2008 Automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 17:24 ,

Okazionn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:40 ,

Shitet Okazion Ford S Max 2010 2.0 benzin gaz

111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:29 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 Benzin gaz

111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:34 ,

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:21 ,

Ford s-max 2.0 nafte

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:08 ,

OKAZION FORD S-MAX 2.0 AUTOMAT 2010 FULL DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 00:04 ,

Okazion Ford S max 2009 6+1

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 00:02 ,

Okazion Ford S max 6+1

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:08 ,

Okazionn ford s max 2010 benzin gaz

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:57 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:31 ,

SUPER OKAZION

5 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 17:13 ,

Shitet ! Ford S max 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 14:26 ,

Shitet ose nderrohet Ford S-Max 2010����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 07:47 ,

Shitet Okazionn Ford S max 2.0 benzin gaz 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:03 ,

Ford S Max 2008 1.8 nafte

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 08:41 ,

Okazionn Ford S Max 2.0 benzin gaz 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:36 ,

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 09:45 ,

Ford S-Max Automatik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 15:42 ,

Shitet Ford S-max 2.0 Tdi

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 15:06 ,

Shitet Ford S max Mundesi Nderrimi.

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:14 Dyqani ,

FORD S-MAX, VITI 11/2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 12:04 Dyqani ,

Ford Smax

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:45 ,

FORD S MAX 2.0 DIEZEL

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:29 ,

Okazion Ford S-max 2.0 gaz/benzin

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:52 ,

Shitet/ Nderrohet Ford S Max 6+1

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:56 ,

shitet Ford s Max

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:18 ,

Okazion Ford S-max 2.0 gaz/benzin

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:41 ,

OKAZION.Ford S-MAX Automat 200 naft i 2010,.5700 EURO/NDERRO

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 18:13 ,

OKAZION. vetem per pak dit 6+1vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:45 ,

Okazion Ford S-max 2.0 Gaz/benzin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford S-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione