Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Ranger

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Ranger | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:40 ,

Ford Ranger//2009//4×4//2.5naft

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:03 ,

Ford Ranger WildTrak 3.2 2018

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 10:04 ,

Shitje makine

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 15:29 ,

Ford ranger

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Maj 07:58 ,

Ford Ranger 4x4

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Maj 13:42 ,

Ford Ranger

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 00:12 ,

FORD RANGER 2.5 TDCI 4X4

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:36 ,

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 14:17 Dyqani ,

FORD RANGER-2008-4X4 MANUEL.13.500€

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 14:12 Dyqani ,

FORD RANGER-2008-4X4 MANUEL.13.250€

13 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 16:47 ,

Ford Ranger 2.5 2007 4x4

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:17 ,

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Mar 22:48 ,

Ford Rexher

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:03 Dyqani ,

FORD RANGER-2015-4X4 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 13:59 Dyqani ,

FORD RANGER-2017-4X4 3.2 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 13:45 Dyqani ,

FORD RANGER-2018-4X4 MANUEL OGAZİON

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:22 ,

Ford Ranger

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:11 Dyqani ,

FORD RANGER-2016-4X4 OTOMATİK 37.500€

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 11:12 Dyqani ,

FORD RANGER-2008-4X4 MANUEL.13.500€

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 10:00 Dyqani ,

FORD RANGER-2014-4X4 3.2 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 12:39 Dyqani ,

FORD RANGER-2014-4X4 3.2 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 12:39 Dyqani ,

FORD RANGER-2018-4X4 3.2 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 12:39 Dyqani ,

FORD RANGER-2016-4X4 3.2 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:23 ,

Ford ranger

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 14:16 Dyqani ,

FORD RANGER- 2017-4X4 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER- 2008-4x2 OTOMATİK 12.500€

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER- 2008-4x2 OTOMATİK 13.500€

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER- 2008-4x2 OTOMATİK 12.500€

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER- 2010-4x4 MANUEL 14.500€

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER-2008-MODEL 4X4 MANUEL 12.500 €

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER-2010-MODEL 4X4 MANUEL 13.000 €

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER-2010-MODEL 4X4 MANUEL 13.250€

13 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 10:50 Dyqani ,

FORD RANGER-2008-MODEL 4X2 OTOMATİK 13.500€

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 22:21 ,

Goma 6 dadicek

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 13:49 ,

Shitet Ford Ranger

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 17:35 ,

Shitet

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 17:01 ,

Ford ranger

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 14:01 Dyqani ,

FORD RANGER 2016-4X4 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 13:39 Dyqani ,

FORD RANGER-2018.TDCİ 2.2 4X4 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 13:30 Dyqani ,

FORD RANGER-2018.TDCİ 2.2 4X2 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 13:30 Dyqani ,

FORD RANGER-2018.TDCİ 2.2 4X4 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 13:30 ,

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Dhj 11:16 Dyqani ,

FORD RANGER 2016-4X4 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 10:35 Dyqani ,

FORD RANGER 2015-4X2 OTOMATİK 32.500 €

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 10:31 Dyqani ,

FORD RANGER 2016-4X4 OTOMATİK OGAZİON

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 13:19 ,

Ford Ranger 2.2 diesel full options

31 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Dhj 20:49 ,

Ford Ranger Raptor

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Dhj 15:45 ,

Ford Ranger 2.5 TD 4x4 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Ranger | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione