Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Pogradec

C-Max , 33
Cougar , 2
EcoSport , 2
Escape , 3
Escort , 21
Fiesta , 95
Focus , 172
Fusion , 7
Galaxy , 88
Ka , 10
Kuga , 5
Mondeo , 49
Mustang , 3
Ranger , 3
Sierra , 2
S-Max , 3
Taurus , 1
Transit , 59

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:31 Makina , Pogradec

Ford Fokus TDDI

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:00 Makina , Pogradec

Ford Taurus

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 11:54 Makina , Pogradec

SHITET

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 16:57 Makina , Pogradec

SHITEN SEDILJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:48 Makina , Pogradec

Ford Fokus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 20:57 Makina , Pogradec

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 11:56 Makina , Pogradec

Shitet sprinter 416 n super gjjendeje

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Shk 16:08 Makina , Pogradec

Ford focus

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 10:14 Makina , Pogradec

FORD S-MAX

2 000 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 09:21 Makina , Pogradec

FORD S-MAX

1 950 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 08:42 Makina , Pogradec

FORD

1 500 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 22:57 Makina , Pogradec

Shitet

6 200 EUR

25 Jan 17:50 Makina , Pogradec

Ford

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 13:14 Makina , Pogradec

makina

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 13:14 Makina , Pogradec

makina

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 13:14 Makina , Pogradec

makina

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 10:23 Makina , Pogradec

makina

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 10:23 Makina , Pogradec

lll

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 09:28 Makina , Pogradec

FORD TRANSIT 2,2D,,,2012 167KM ME DOGAN PERFEKT

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 20:55 Makina , Pogradec

Ford galaxy super

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:44 Makina , Pogradec

Shes makine

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:43 Makina , Pogradec

Shitet ford focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:16 Makina , Pogradec

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 13:40 Makina , Pogradec

Ford Kuga 2012✅

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 06:50 Makina , Pogradec

ford fokus 2006 1.8 naft

3 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 06:50 Makina , Pogradec

ford fokus 2006 1.8 naft

3 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 15:34 Makina , Pogradec

ford fokus 2006 1.8 naft

3 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 10:28 Makina , Pogradec

Ford Focus - GAZ-Benzin - 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 16:19 Makina , Pogradec

Ford

2 955 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 07:41 Makina , Pogradec

❌OKAZION❌

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 17:51 Makina , Pogradec

Pogradec

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 13:16 Makina , Pogradec

��Shitet��

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 20:59 Makina , Pogradec

Ford Mondeo Facelif Diesel Automatik 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:34 Makina , Pogradec

Shitet ford focus

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 11:57 Makina , Pogradec

shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 21:31 Makina , Pogradec

Shitet Ford C-Max Viti 2008 Benzine/Gaz

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 15:19 Makina , Pogradec

Shitet makina

350 000 LEK

14 Tet 04:49 Makina , Pogradec

Ford Focus B/gaz Gjendje shume e mire SHITET OSE NDERROHET

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 16:18 Makina , Pogradec

Ford CMax Titanium 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 09:59 Makina , Pogradec

Ford transit pje kembimi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 14:45 Makina , Pogradec

Shitet Ford Focus Nafte 1.6 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 19:50 Makina , Pogradec

Okazion pak idiskutushem

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 19:23 Makina , Pogradec

Ford fiesta

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:45 Makina , Pogradec

Ford Focus✅

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 11:35 Makina , Pogradec

Ford Kuga✅

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 08:13 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.4 nafte 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 08:11 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.4 nafte 2002

2 300 EUR

02 Sht 12:45 Makina , Pogradec

Ford Focus TDCi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 11:05 Makina , Pogradec

Ford

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 14:45 Makina , Pogradec

Ford mondeo 2001 TDI(di te kuqe)

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione