Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Mondeo Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:48 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

Ford Mondeo Okasion ne supergjendje.

149 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Pjese per Ford Mondeo 2.0tdci automat

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:08 Makina , Tiranë

Ford mondeo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:25 Makina , Tiranë

FORD MONDEO OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 08:42 Makina , Tiranë

Mondeo 2.0 NAFT automat viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25 Dyqani Makina , Tiranë

FORD MONDEO 1.8 NAFT 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 15:02 Makina , Tiranë

shitet ford montea

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:59 Makina , Tiranë

NDRIM ME KAROTREC

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:58 Makina , Tiranë

ford mondeo 2.0 benzin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 13:17 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 1.8 Benzine gaz Sw 1994

170 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 11:21 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:46 Makina , Tiranë

ford mondeo 2.0tdi automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:59 Makina , Tiranë

Ford mondeo

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:19 Makina , Tiranë

OKAZION FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:13 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:49 Makina , Tiranë

Ford Mondeo

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Shitet Ford Mondeo/2009, 1.6 Benzin-Gaz

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Ford Mobdeo 2015 Automat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Sht 22:19 Makina , Tiranë

Ford Mondeo

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 15:44 Makina , Tiranë

2016 Ford Mondeo Motorr 1.5

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

makine

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:49 Makina , Tiranë

Ford Mondeo 2.0 Benzine

3 250 EUR

27 Gush 12:52 Makina , Tiranë

Shitet Ford Mondeo 2009 ��OKAZION��

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 19:50 Makina , Tiranë

Shitet Ford Mondeo 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

2015 - FORD MONDEO 2.0 TDCI - FULL

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 01:15 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:30 Makina , Tiranë

Shitet Makina

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 15:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

1 111 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 13:11 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 10:51 Makina , Tiranë

SHITET FORD MONDEO

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 20:09 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 20:02 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 19:55 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

1 111 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 19:55 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

1 111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 19:32 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 17:12 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 16:24 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 20:17 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 15:29 Makina , Tiranë

Shitet okazion FORD MONDEO

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 11:28 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

95 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 10:10 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 07:31 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:21 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:21 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:16 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:13 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

950 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:13 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

95 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:07 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

9 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:07 Makina , Tiranë

OKAZION: 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike. 0683739681

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione