Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Mondeo Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 23:01 Makina , Shkodër

Shitet nderrohet ford mondeo

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 22:58 Makina , Shkodër

Ford mondeo

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 20:21 Makina , Shkodër

Shitet Ford Monedeo 1.9 nafte manual super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 17:48 Makina , Shkodër

Ford mondeo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 18:34 Makina , Shkodër

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:25 Makina , Shkodër

Ford mondeo

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 11:50 Makina , Shkodër

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 15:37 Makina , Shkodër

Makina me Qera Ford Mondeo 35 €

35 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 12:45 Makina , Shkodër

Shitet Ford Mondeo 2003 2.0 Manual Naft

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 20:47 Makina , Shkodër

Ford Mondeo 2.0

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 17:20 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 15:55 Makina , Shkodër

⭕️Ford Mondeo 1.9 Nafte ⭕️

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 19:22 Makina , Shkodër

⭕️Ford⭕️

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 19:51 Makina , Shkodër

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 14:02 Makina , Shkodër

Automat okazion

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 19:26 Makina , Shkodër

Ford Mondeo 1.9 TDCI

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 13:44 Makina , Shkodër

ford mordeo 1.5 tdci 120kw 160.000km origjinale

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 16:23 Makina , Shkodër

Ford automat

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 18:22 Makina , Shkodër

Shes Ford Mondeo 2007 1.8 tdci Manual

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:03 Makina , Shkodër

Ford mondeo

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 22:04 Makina , Shkodër

Ford mondeo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 17:57 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:10 Makina , Shkodër

Shes ford mondeo

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:20 Makina , Shkodër

Ford mondeo

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:56 Makina , Shkodër

SHITE ME CMIM OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 18:31 Makina , Shkodër

OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 20:53 Makina , Shkodër

ford 2008 okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 20:09 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 13:15 Makina , Shkodër

Ford mondeo

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 10:44 Makina , Shkodër

Shitet ford mondeo

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Tet 18:01 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 21:43 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 11:52 Makina , Shkodër

Ford Mondeo Okazion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Sht 08:34 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 09:27 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:01 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 14:32 Makina , Shkodër

Ford

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Korr 11:18 Makina , Shkodër

Shitet ford mondeo 2.0 tdci

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 02:00 Makina , Shkodër

Ford Mondeo st220 3.0 V6

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 07:53 Makina , Shkodër

Ford Mondeo

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:59 Makina , Shkodër

Shitet ford mondeo 2.0

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 17:25 Makina , Shkodër

SHITET OSE NDERROHET - Ford Mondeo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 18:15 Makina , Shkodër

Ford

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:31 Makina , Shkodër

Ford Mondeo 1.9 Tdci

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 12:08 Makina , Shkodër

Ford 02

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:29 Makina , Shkodër

Nderrohet

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 20:12 Makina , Shkodër

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 08:16 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 11:13 Makina , Shkodër

2$

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 18:12 Makina , Shkodër

ford mondeo

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione