Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Korçë

Aerostar , 4
B-Max , 1
Capri , 1
C-Max , 18
Courier , 5
EcoSport , 1
Edge , 1
Escape , 6
Escort , 46
Explorer , 5
Falcon , 1
Fiesta , 171
Flex , 1
Focus , 406
Fusion , 16
Galaxy , 106
Ka , 28
Kuga , 7
Maverick , 4
Mondeo , 85
Mustang , 6
Probe , 3
Puma , 2
Ranger , 31
Raptor , 4
Sierra , 1
Streetka , 2
Tourneo , 5
Transit , 125

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:24 Makina , Korçë

FORD GALAXY 1.9 TDI

270 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:30 Makina , Korçë

Ford fiesta 1.4 nafte Okazion

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:22 Makina , Korçë

Ford Transit Vetshkarkus Dopio Gome

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Korçë

SUPER OKAZION 48 ORE !! FIESTA 2016 ����

4 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:56 Makina , Korçë

! Okazion ! Ford Focus Titanium

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Makina , Korçë

‼️ OKAZION ‼️

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Makina , Korçë

ford fokus sapo erdhur nga gjermania

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

30 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 11:08 Makina , Korçë

Okazion

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 19:48 Makina , Korçë

Ford 1.6 nafte viti 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 15:45 Makina , Korçë

Ford tourneo

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 18:05 Makina , Korçë

Ford Galaxy 2.3benzin/gas

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 11:19 Makina , Korçë

ford transit 2009

5 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 10:19 Makina , Korçë

FORD MONDEO PORTOBAGAZH

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 15:59 Makina , Korçë

Shes pjes per ford focus 1.4 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 13:45 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2017-3.2.M OTOMATİK 47.500 €

47 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 13:34 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2010 MODEL MANUEL.18.500 €

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:30 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2011 MODEL 3.M MANUEL.21.500 €

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 13:30 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2011 MODEL 3.M OTOMATİK.23.500 €

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 13:26 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2018-3.2.M OTOMATİK 48.500 €

48 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 22:56 Makina , Korçë

Ford Focus 1.6 Tdci Viti 2010

3 000 EUR

03 Mar 14:38 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2015 MODEL MANUEL 24.500 €

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 14:51 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2020 MODEL 4x4 OTOMATİK 49.500€

49 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 19:37 Makina , Korçë

Ford Focus 1.8 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:41 Makina , Korçë

FORD 1.6 naftë 2009 Super gjëndje

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 09:56 Makina , Korçë

Ford Focus 1.6 tdci 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 14:54 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2012 MODEL 4x2 MANUEL

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:47 Makina , Korçë

Shitet

1 050 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 00:34 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

1 050 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 16:50 Makina , Korçë

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:13 Makina , Korçë

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Shk 12:48 Makina , Korçë

Ford fokus

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:23 Makina , Korçë

ford focus

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 11:12 Makina , Korçë

Okazion

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 23:03 Makina , Korçë

FORD FOCUS 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 14:45 Makina , Korçë

Ford focus 1.6 tdci 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 19:48 Makina , Korçë

Ford Ranger 3.2 2018

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 13:29 Makina , Korçë

Ford Ranger 3.2 2018

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 18:02 Makina , Korçë

1.6 nafte 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 20:23 Makina , Korçë

Shitet ford galaxy

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 17:15 Makina , Korçë

Shitet sharon

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:35 Makina , Korçë

Ford fiesta 2005 1.4 tdci

2 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 21:54 Makina , Korçë

Shitet ford tranzit kamjocine 3500 Euro 0693478090

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 10:25 Makina , Korçë

Shitet Ford Focus 1.6 benzin/gaz

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 09:52 Makina , Korçë

FORD FOCUS

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 16:49 Makina , Korçë

Shitet

1 200 EUR

26 Jan 08:46 Makina , Korçë

Ford ne shitje

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:14 Makina , Korçë

Coupe

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 16:46 Makina , Korçë

Shitet

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Jan 11:06 Makina , Korçë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione