Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Ka

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Ka | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:01 ,

FORD KA 2009 GAZ BENZIN 1.2 SUPER EKONOMIK

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:20 ,

❌SHITET FORD KA 1.2 BENZINE/VITI 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:02 ,

Shitet Ford Ka 1.2 benzine+gas viti 2008 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:00 ,

ford ka 1.3 benzin

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:44 ,

Shitet Ford Ka 1.3 Benzin Manual Viti 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:17 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:16 ,

Ford KA 1.2 �� Viti:2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:10 ,

Shitet nderrohet super gjendje 1.2 benzin viti 2006

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 19:00 Dyqani ,

Ford Ka viti 2009 1.3 cdti

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 19:00 Dyqani ,

Ford Ka

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 16:04 Dyqani ,

FORD KA 1.4 NAFTE MANUAL 2009 0692083045

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 11:56 ,

Shitet

70 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 08:21 ,

Ford Ka Benzin Gaz

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 14:27 ,

Ford ka shume ekonomike

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:27 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 12:11 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Pri 12:11 ,

Shitet ose ndrohet.

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Mar 22:57 ,

Ford ka okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:32 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Mar 11:00 ,

Okazion ,ford ka super gjendje

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:20 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 21:24 ,

Ford Ka pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 19:14 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 11:39 ,

SHITET FORD KA SHUME EKONOMIKE

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:39 ,

SHITET FORD KA SHUME EKONOMIKE

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:57 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 07:51 ,

Ford Ka 2006 1.3Benzin

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 18:34 ,

Ford benzin-gas

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 10:10 ,

Ford ka Benzin-Gas

600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 13:37 ,

1.3 Benzin gaz 2006. 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 14:50 ,

Ford ka

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 09:07 ,

Ford ka 1.3 benzin

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Shk 19:16 ,

benzin-gas makina esht gjendje pune

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 18:41 ,

ford benzin-Gas

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 22:35 ,

ford benzin gas

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 21:24 ,

Shum ekonomike

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 21:23 ,

Shum ekonomike

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 10:06 ,

Super ekonomike benzin-gas

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 18:29 ,

Ford Ka 1.2 benzin

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 19:06 ,

Ford Ka 1.2 bwnzin 600 € me letra deri shtator

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:43 ,

Ford KA 1.3 250 Euro

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 18:40 ,

E domozdoshme

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 15:01 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:01 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:01 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 15:30 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 22:22 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 22:01 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 21:53 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 20:15 ,

Shitet makine

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Ka | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione