Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fusion Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fusion | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:04 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:57 Makina , Tiranë

FORD FUSION AMERIKE!! 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Automatike, super ekonomike

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 Makina , Tiranë

Super gjendje 1.4 nafte fusion

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:31 Makina , Tiranë

FORD FUSION

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 12:49 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 10:56 Makina , Tiranë

Shitet ford fusion viti 2003 motorr 1.6 benzine gaz eshte 10

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 15:58 Makina , Tiranë

ford fusion 1.4 naft 2006 manual

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:57 Makina , Tiranë

Ford fusion

370 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 17:13 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin automatik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 19:27 Makina , Tiranë

Ford Fussion Plus 1.4 Nafte Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:49 Makina , Tiranë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:10 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:31 Makina , Tiranë

SHITET FORD FUSION

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:07 Makina , Tiranë

shitet ford fusion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:09 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.6TDCI 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 10:37 Makina , Tiranë

Ford fusion e sapo ardhur nga gjermania

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:08 Makina , Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 11:57 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION | 2006 | 1.2 | BENZINE | MANUALE | 185000 km

314 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 09:38 Makina , Tiranë

Ford Fusion HYBRID

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:29 Makina , Tiranë

OKAZION

2 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 16:58 Makina , Tiranë

Shitet forf okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Mar 19:28 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.6 nafte

3 500 EUR

10 Mar 01:39 Makina , Tiranë

Okazion ford

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 14:23 Makina , Tiranë

Ford funsion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Mar 19:44 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:40 Makina , Tiranë

Kerkoj

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 19:47 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:17 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 19:35 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion 1.4 Naft 3900€

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 16:28 Makina , Tiranë

Shitet - Ford Fusion Viti - 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 12:38 Makina , Tiranë

Ford fusion

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:57 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion Kontakt: +355682261637

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 12:45 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:29 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:54 Makina , Tiranë

FORD FUSION 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 20:36 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 23:10 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:24 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:04 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:36 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:41 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:02 Makina , Tiranë

⛔⛔ FUSION AUTOMAT BEN/GAZ⛔⛔

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:04 Makina , Tiranë

Shitet ford fusion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 21:59 Makina , Tiranë

shitet ford fuzion

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fusion | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione