Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fusion Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fusion | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 21:52
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 23:46
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:15 Makina , Durrës

Ford Fuzion Naft 1.4

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:50 Makina , Durrës

Okazion Ford Fusion 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Durrës

Ford Fusion +

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:53 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:34 Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:03 Makina , Durrës

Ford Fusion

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:59 Makina , Durrës

FORD FUSION ���� AUTOMATIKE ���� 129.000 KM ME GARANCI����

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:47 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FUSION 1.4 BENZIN AUTOMAT����

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:50 Makina , Durrës

Ford Fusion 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 23:46
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 23:43 Makina , Durrës

Ford Fusion Automat 2009 ‼️3800€‼️

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:52
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:53 Makina , Durrës

Shitet Ford 0686148315

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 14:30 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:29 Makina , Durrës

Ford Fusion//automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:53 Makina , Durrës

Fusion + Benzin-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 19:18 Makina , Durrës

FORD FUSION 1.4

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 13:36 Makina , Durrës

Ford

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 08:09 Makina , Durrës

Ford fusion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 08:06 Makina , Durrës

Ford fusion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:27 Makina , Durrës

Shitet FORD FUSION+

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:52 Makina , Durrës

Shitet okazjon

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Shk 21:01 Makina , Durrës

Ford Fuzion

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 05:44 Makina , Durrës

Shitet Ford Fuzion

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 12:10 Makina , Durrës

Ford fusion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 18:12 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4Nafte Manuale 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:12 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Benzin/Gaz Manual Viti 2005

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 00:41 Makina , Durrës

AUTOMAT ford. Fusion 1.4 benzin viti 2009 i sapo ardhur n

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 20:02 Makina , Durrës

Shitet ford fusion 1.4 benxin automat

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 05:36 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 21:19 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Nafte

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:13 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 10:23 Makina , Durrës

Ford FUSION

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:38 Makina , Durrës

Ford Fuzion

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 13:00 Makina , Durrës

Shitet fusion automat tip tronik 1.4. Benzin me dogan

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 08:01 Makina , Durrës

Ford FUSION

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:30 Makina , Durrës

FORD FUSION 2600 EURO

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 12:19 Makina , Durrës

Ford Fusion Titanium Benzine/gas

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Jan 04:20 Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 19:19 Makina , Durrës

Ford Fusion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 12:10 Makina , Durrës

Ford fusion1.4

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 15:18 Makina , Durrës

shitet n gjendje super

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 09:04 Makina , Durrës

Ford Fusion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 19:53 Makina , Durrës

Ford fusion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 21:03 Makina , Durrës

Ford fusion 1.4 naft viti 2007 manual

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 12:05 Makina , Durrës

OKAZION 2100 euro

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 17:49 Makina , Durrës

ford focus

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 12:54 Makina , Durrës

Shitet ford fusion Automatik 1.4 benzin 0697559355

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 21:09 Makina , Durrës

Ford fusion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fusion | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione