Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:38 Makina , Lushnjë

ford fokus

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:26 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD FOCUS

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:05 Makina , Lushnjë

FORD FOCUS 2.0 BENZIN GAZ VITI 2009,,����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 12:24 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 12:24 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 16:49 Makina , Lushnjë

FORD FOCUS OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 19:41 Makina , Lushnjë

Ford Focus

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:20 Makina , Lushnjë

FORD FOCUS 1.6 NAFTE,,VITI 2008,,MANUAL����

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:43 Makina , Lushnjë

Shes Ford Focus

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:06 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Diesel perfekt

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:43 Makina , Lushnjë

Ford fokus

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:49 Makina , Lushnjë

Ford fokus 1.8 naft TDI injator mekanik letrat per nje vit

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 15:16 Makina , Lushnjë

Ford Focus

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 15:52 Makina , Lushnjë

Ford focus 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 20:56 Makina , Lushnjë

Ford

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:28 Makina , Lushnjë

����FOR FOCUS

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 06:42 Makina , Lushnjë

Ford focus

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 19:51 Makina , Lushnjë

Shitet

1 600 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:52 Makina , Lushnjë

Ford focus 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 22:08 Makina , Lushnjë

Okazion ford fokus 1.8 benzin +gaz letra per nje vit

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:44 Makina , Lushnjë

Shitet ford focus 2001 Okazion 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:18 Makina , Lushnjë

ford

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:18 Makina , Lushnjë

ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:18 Makina , Lushnjë

ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:17 Makina , Lushnjë

ford

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 06:37 Makina , Lushnjë

��okazion ford fokus benzin+gaz viti 2000 letra per nje vit

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 18:54 Makina , Lushnjë

ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:59 Makina , Lushnjë

Ford focus 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:49 Makina , Lushnjë

ford fokus

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 11:22 Makina , Lushnjë

2299 €

2 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 18:40 Makina , Lushnjë

Ford focus 2010 me letra

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 06:40 Makina , Lushnjë

okazion ford fokus 1.4 benzin super ekonomike viti 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 07:29 Makina , Lushnjë

Ford fokus

111 111 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 10:47 Makina , Lushnjë

shitet ford focus 1.8 benzin+gaz viti 2003 me letra vje vit

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 23:16 Makina , Lushnjë

Ford focus

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:56 Makina , Lushnjë

Shitet fordi focus

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 08:20 Makina , Lushnjë

Shitet fordi focus

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 22:08 Makina , Lushnjë

Ford fokus 1.8 benxin+gas OKAZION

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Dhj 16:07 Makina , Lushnjë

Shitet fordi focus

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 07:35 Makina , Lushnjë

ford

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 16:06 Makina , Lushnjë

ford focus

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 10:41 Makina , Lushnjë

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 12:02 Makina , Lushnjë

Ford focus

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:16 Makina , Lushnjë

Ford

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 18:20 Makina , Lushnjë

Ford Fokus

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:12 Makina , Lushnjë

Shitet makine Ford Focus (nafte) !

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:00 Makina , Lushnjë

Ford fokus 1.4 Benxine 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 21:10 Makina , Lushnjë

Shitet makine FORD FOCUS 1.6 nafte!

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione