Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 16:14 Makina , Gramsh

Okazjon makine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 16:11 Makina , Gramsh

Okazjon makine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 16:57 Makina , Gramsh

Ford

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 10:33 Makina , Gramsh

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 23:09 Makina , Gramsh

Okazion!

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 17:32 Makina , Gramsh

cmimi diskutushem

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 12:54 Makina , Gramsh

cmimi i diskutueshem

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 14:56 Makina , Gramsh

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:30 Makina , Gramsh

Ford Focus 2002 nafte

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 14:27 Makina , Gramsh

Ford focus

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:23 Makina , Gramsh

Esht ne gjendje te mir

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 19:00 Makina , Gramsh

Makina esht ne gjendje shum te mir

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 09:46 Makina , Gramsh

FORD FOCUS 1.8 NAFT 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 17:41 Makina , Gramsh

Ford Focus

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:12 Makina , Gramsh

Shitet per arsye mosperdorimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 16:36 Makina , Gramsh

Ford Focus dizel

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:13 Makina , Gramsh

shitet ose ndrrohet me foristrad +\-

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 19:20 Makina , Gramsh

Ford focus

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 18:13 Makina , Gramsh

Ke

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 22:39 Makina , Gramsh

Ford fokus benzine 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 20:50 Makina , Gramsh

Shitet ford fokus

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 08:35 Makina , Gramsh

Ford Focus

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:36 Makina , Gramsh

Ford Focus 1.8 Diesel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:16 Makina , Gramsh

Ford Focus dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 10:00 Makina , Gramsh

Ford Focus dizel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 19:57 Makina , Gramsh

Ford Focus -02

2 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Mar 10:57 Makina , Gramsh

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione