Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:43
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:39 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 Makina , Fier

Ford 1.6 Nafte 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:41 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:56 Makina , Fier

Ford focus

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 Dyqani Makina , Fier

FORD FOCUS

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 Makina , Fier

Ford 2010 Sapo Targuar

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFTE TITANIUM

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 Makina , Fier

FORD FOCUS VOTI 2010. 1.6 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Fier

SHITET FORD FOCUS

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:12 Makina , Fier

✅1.6 nafte 2008✅

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Makina , Fier

Ford i ardhur nga Franca ne super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2013 BEHET 100 % GAZ

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2010 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2009 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2007 1.6 tdci Titanium

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus viti 2012 1.6 tdci 95cv

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2013 1.6 tdci 95 CV Plus Business

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Makina , Fier

Shitet Ford focus St-line 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:22 Makina , Fier

FORD FOKUS 1.6 naft viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:15 Makina , Fier

Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 21:41 Makina , Fier

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:56 Makina , Fier

Shitet Ford fokus Titanium

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:49 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:41 Makina , Fier

Shitet Ford Fokus Titanium

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 08:53 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:34 Makina , Fier

Ford fokus 2007 benxin gas na fabrika

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 08:31 Makina , Fier

Shitet per arsye emigrimi

3 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 21:16 Makina , Fier

Ford i ardhur nga Franca ne super gjendje 2008

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:16 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 07:50 Makina , Fier

2006 Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 07:34 Makina , Fier

Ford Fokus 1.6 2009 Italia Sapotarguar!

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:32 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:10 Makina , Fier

ford focus

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 17:17 Makina , Fier

Shitet Ford fokus Titanium

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 15:43 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 11:07 Makina , Fier

Ford Focus 1.6 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 00:51 Makina , Fier

OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 18:51 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 08:16 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 13:41 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 20:37 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 17:20 Makina , Fier

Shitet Ford fokus Titanium

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 16:04 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 06:50 Makina , Fier

Ford FOCUS ��������������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:14 Makina , Fier

Shitet ne super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 13:54 Makina , Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 09:34 Makina , Fier

Sjitet Ford Focus Viti-2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:43 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 2007 ����

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione