Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.26 Mar 11:11
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18
Linku:
Makina , Durrës

Ford fiesta 2010

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:42 Makina , Lushnjë

FORD FIESTA 2007 1.4 NAFT OSE NDERRIM

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:38 Makina , Fier

✅1.4 nafte 2008✅

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:38 Makina , Fier

✅1.4 nafte 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft Manual

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Elbasan

�� Shitet Ford Fiesta Ghia Manual 1.6 benzine 2004

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

����Ford Fiesta 1.6 Automat 2007����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2004 manual

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

2008 ���� Ford Fiesta 1.6 nafte ardhur nga Zvicra me dogane

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

��������2008 Ford Fiesta 1.6nafte Ardhur nga Zvicra

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Korçë

Ford fiesta 1.4 nafte Okazion

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Fista 1.4 TDci

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Vlorë

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Kavajë

Ford Fiesta 1.4Tdci

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Vlorë

Fiesta 1.3 gaz benzine

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 AUTOMAT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:12 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.4 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:01 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.5 Diesel-2014-LETRA PAGUARA-SUPER EKONOMIK

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Shkodër

FORD FIESTA TITANIUM FULL

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Elbasan

FORD FIESTA 1.6 TDCI--2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta-1.5 Diesel-2014-MANUAL-SUPER EKONOMIK

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

Ford fiesta Automatike����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FIESTA 1.4 DIESEL”TITANIUM”2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 Makina , Kavajë

FORD FIESTA 1.4 DIESEL MODEL TITANIUM

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Fier

FORD FIESTA 1.6 TITANIUM ZVICRA CH

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 1.4 tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 2009

3 900 EUR

Sot 12:26 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte. Blere me 0 km

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA VITI 2004 BENZINE GAZ

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Fier

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2009

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 20091.4 benzin-gas 96cv

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:39 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Fier

ford 1.2 benzin gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:35 Dyqani Makina , Kavajë

Ford Fiesta

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:09 Makina , Elbasan

OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:47 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

5 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:43 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2008 Manuale Full Extra

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 Makina , Krujë

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fiesta


Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione