Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 19:23 Makina , Pogradec

Ford fiesta

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 08:13 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.4 nafte 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 08:11 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.4 nafte 2002

2 300 EUR

11 Korr 21:38 Makina , Pogradec

Ford fiesta

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:14 Makina , Pogradec

Fiesta 1.2benzin-gaz

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 13:50 Makina , Pogradec

Ford Fiesta Automat ������������

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 16:00 Makina , Pogradec

Fordi fiesta 1.4 nafte

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 14:04 Makina , Pogradec

She's Ford Fiesta me dogan të paguar

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 12:11 Makina , Pogradec

Ford Fiesta Titanium 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 09:10 Makina , Pogradec

Ford fiesta bezin gaz motori 1.2 kubik punon shkelqyer

750 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 19:25 Makina , Pogradec

Shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Dhj 07:39 Makina , Pogradec

U shit, Flm merrjep

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 09:33 Makina , Pogradec

Okazion

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 20:37 Makina , Pogradec

Shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Tet 15:00 Makina , Pogradec

Shitet makine per arsye emigrimi

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 15:58 Makina , Pogradec

FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2003 SHITET NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 20:31 Makina , Pogradec

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Tet 17:05 Makina , Pogradec

Shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Sht 13:16 Makina , Pogradec

shitet ford fiesta per arsye emigrimi

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 11:44 Makina , Pogradec

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 12:32 Makina , Pogradec

Shitet Ford Fiestaa

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 12:37 Makina , Pogradec

SHES MAKINËN FORD FIESTA 1.3 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 04:04 Makina , Pogradec

shitet ford fiesta per arsye emigrimi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 16:03 Makina , Pogradec

shitet ford fiesta per arsye emigrimi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 15:23 Makina , Pogradec

shitet ford fiesta per arsye emigrimi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Korr 15:25 Makina , Pogradec

Shitet Ford Fiesta

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 15:26 Makina , Pogradec

ford fiesta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 18:00 Makina , Pogradec

Ford fiesta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 13:07 Makina , Pogradec

Ford fiesta

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 19:13 Makina , Pogradec

FORD FIESTA 1.4TDCI

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:26 Makina , Pogradec

Ford Fiesta 1.6 TDci

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 08:56 Makina , Pogradec

��Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte Super Gjendje��

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 19:13 Makina , Pogradec

Ford Fiesta 1.4 naft automat.

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 01:58 Makina , Pogradec

FORD FIESTA 1.4 CDTI titanium

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 03:23 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.4 tdi 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 08:09 Makina , Pogradec

FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007 158 KM

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 10:38 Makina , Pogradec

Shitet- ndrrohet

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 00:20 Makina , Pogradec

Shitet ose ndrrohet me makine me te madhe

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 10:18 Makina , Pogradec

Ford Fiesta 1.2 benzin gas

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 09:50 Makina , Pogradec

Ford Fiesta 1.2 benzin gas

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 19:51 Makina , Pogradec

Ford Fiesta 1.2 benzin gas

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 19:42 Makina , Pogradec

Ndrrohet me makine me te madhe.

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 09:18 Makina , Pogradec

Ford fiesta 1.6tdci

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 15:30 Makina , Pogradec

Pjes per Ford fiesta 1.2 benxin

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 10:28 Makina , Pogradec

Ford Fiesta

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:44 Makina , Pogradec

Ford Fiesta

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 16:57 Makina , Pogradec

Ford Fiesta benzin

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Korr 13:48 Makina , Pogradec

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 20:37 Makina , Pogradec

ford fiesta , pa letra

400 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 18:34 Makina , Pogradec

Shitet Ford Fiesta

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione