Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:46 Dyqani Makina , Fier

FORD FIESTA 1.6 TITANIUM ZVICRA CH

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:05 Makina , Fier

ford 1.2 benzin gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 20091.4 benzin-gas 96cv

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:01 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 1.4 tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:52 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:52 Makina , Fier

✅1.4 nafte 2008✅

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:52 Makina , Fier

✅1.4 nafte 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 Makina , Fier

Ford Fiesta

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 09:33 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 09:32 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2009

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 08:44 Makina , Fier

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2009

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 01:20 Makina , Fier

Ford fiesta Titanium brc fabrike

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 01:14 Makina , Fier

Shitet ford fiesta 2010

3 900 EUR

22 Mar 09:57 Dyqani Makina , Fier

U Shit Ford Fiesta 5p Automatike viti 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 16:04 Makina , Fier

Ford Fiesta 2007 nafte

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:19 Makina , Fier

Ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta Titanium ▫️viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 11:39 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 tdci Titanium viti 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 11:36 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta 5p viti 2010 1.4 benzin-gas 96cv

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 19:23 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.6 benzin 2012 - FREKSION 100% ORIGJINAL I RI

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 17:13 Makina , Fier

Ford fiesta 1.2 benzin 122000km orig cmim i disk

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 14:12 Makina , Fier

Ford Fiesta

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 02:01 Makina , Fier

Fordi Gaz

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:15 Makina , Fier

Shitet Ford Fiesta

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 14:16 Makina , Fier

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 01:42 Makina , Fier

Okazionsuper gjedje

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 13:40 Makina , Fier

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 16:15 Makina , Fier

Okazion per 3 dit‼️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 12:39 Makina , Fier

Fier

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 17:45 Makina , Fier

Okazion vetem per 3 dit‼️‼️

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 14:42 Makina , Fier

Ford fiesta 2015 okazion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 18:22 Makina , Fier

Perfect

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 17:43 Makina , Fier

Fier

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 11:46 Makina , Fier

Fieralbania

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 17:51 Makina , Fier

Ford fiesta 2015 okazion‼️

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:36 Makina , Fier

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 22:29 Makina , Fier

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 17:22 Makina , Fier

Ford fiesta‼️

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 18:10 Makina , Fier

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 17:09 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.4 nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:39 Makina , Fier

Shitet Ford

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:45 Makina , Fier

Ford Fiesta

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 17:51 Makina , Fier

SHITET

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 16:13 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta viti 2010 1.4 tdci

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Dhj 11:00 Makina , Fier

Shitet okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:13 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.2 Sapo Targuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 13:33 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta Titanium viti 2007 1.4 tdci 68cv

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 23:01 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.2 Benzin Sapo Targuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 22:58 Makina , Fier

Ford Fiesta Nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 16:48 Makina , Fier

shitet ford fiesta 1.6 nafte viti 2010 super ne gjendje

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione