Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Dibër

B-Max , 2
Capri , 1
C-Max , 7
Escort , 2
Fiesta , 62
Focus , 75
Fusion , 11
Galaxy , 60
Ka , 2
Kuga , 5
Mondeo , 10
Mustang , 1
S-Max , 4
Tourneo , 3
Transit , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Mar 13:38 Makina , Dibër

Ford Fusion 1.4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 10:14 Makina , Dibër

shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:30 Makina , Dibër

leo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:28 Makina , Dibër

shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:27 Makina , Dibër

Ford fiesta 1.4

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 20:01 Makina , Dibër

OKAZION Ford focus 1.8 nafte 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 12:58 Makina , Dibër

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 09:49 Makina , Dibër

Ford Mondeo OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:08 Makina , Dibër

Ford Focus

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 22:28 Makina , Dibër

Ford galaxy ne gjendje te mir

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 19:43 Makina , Dibër

FORD FOCUS

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:59 Makina , Dibër

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 23:56 Makina , Dibër

Shitet

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 19:20 Makina , Dibër

SHITET

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 18:43 Makina , Dibër

i domosdoshem

34 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 20:49 Makina , Dibër

Ford Fusion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 00:23 Makina , Dibër

Ford

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:58 Makina , Dibër

Ford fiesta 1.4 nafte

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 07:06 Makina , Dibër

Ford Galaxy

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:10 Makina , Dibër

Okazionnn!!!! Ford S max 2010

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Dibër

Ford fiesta 1.4 -03

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 17:08 Makina , Dibër

Okazionn ford s max 2010 benzin gaz

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:58 Makina , Dibër

Ford c-Makx

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 08:41 Makina , Dibër

Okazionn Ford S Max 2.0 benzin gaz 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:36 Makina , Dibër

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 14:40 Makina , Dibër

Ford Transit -12

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 15:38 Makina , Dibër

Shitet Ford Fusion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 11:15 Makina , Dibër

Ford Fusion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 10:10 Makina , Dibër

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 16:54 Makina , Dibër

Ford fokus

1 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 17:38 Makina , Dibër

ford

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:32 Makina , Dibër

Shitet ford 1.4

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 20:36 Makina , Dibër

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 10:13 Makina , Dibër

Ford automatik

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 20:07 Makina , Dibër

Shitet fordi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:39 Makina , Dibër

1300€

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 17:56 Makina , Dibër

Shes furgon Ford transit

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 16:57 Makina , Dibër

Shitet Furgon Ford

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 19:25 Makina , Dibër

Ford tranzit 8+1

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 21:03 Makina , Dibër

Ford tranzit 8+1

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 10:55 Makina , Dibër

Shitet Ford galaxy 1.8 tdci

5 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 20:32 Makina , Dibër

Shitet Ford Galaxy 1.8 TDCI naft

5 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:05 Makina , Dibër

Ford fokus 1999

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 20:33 Makina , Dibër

Ford Focus 1.8 TDDI

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 15:28 Makina , Dibër

Ford focus

1 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 15:06 Makina , Dibër

Ford fiesta

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 11:24 Makina , Dibër

Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI Diesel

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 09:20 Makina , Dibër

Shite ford monde 2.0

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 20:27 Makina , Dibër

FORD C MAX

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione