Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford C-Max ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford C-Max në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford C-Max ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.21 Mar 23:07
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 00:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford C MAX

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:28 Makina , Shkodër

ford c max full option

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 Makina , Durrës

Shitet Ford C Max viti 2009 1,6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

FORD C-MAX 2.0 BENZINE/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Lushnjë

FORD C MAX NAFTE OSE NDERRIM

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:55 Makina , Tiranë

C max Gjendje te mir

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Makina , Vlorë

Shitet Ford cMax 1.6 nafte

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Ford c max

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

FORD C-MAX OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Makina , Fier

SHITET FORD C-MAX

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD C-MAX

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Makina , Durrës

✅ SHITET SUPER OKAZION ✅

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:39 Makina , Fier

✅1.8 nafte 2006✅

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

Ford C-MAX OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:14 Makina , Tiranë

SHITET FORD C-MAX VITI 2005 GJENDJE PERFEKT

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Ford C-Max Titanium,Automat,2.0TDCI ��������

7 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:42 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2011 1.6 tdci 116xv

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:42 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium ▫️viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:53 Makina , Tiranë

Ford C-Max 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:48 Dyqani Makina , Durrës

����FORD C-MAX TITANIUM 1.8 BENZIN MANUAL����NDRROHET

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:07
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

Ford c-Max Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:37 Makina , Durrës

Shitet Ford c max

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:21 Makina , Tiranë

Ford c max full panoramik disel manual 6+R nga zvicra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:16 Makina , Tiranë

Ford cmax titanium

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 08:29 Makina , Tiranë

Okazion Ford C-Max 1.6 Nafte 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 23:59 Makina , Tiranë

Shitet Ford C- Max automatik 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 17:30 Makina , Tiranë

Ford C- Max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 10:41 Makina , Durrës

Ford c-mac

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 08:03 Makina , Durrës

FORD C-MAX 1.6 TDCI 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:29 Makina , Tiranë

Okazion Ford C-Max 1.6 Nafte 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 23:40 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet c-max 1.6 Benzine/Gas

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 14:32 Makina , Tiranë

Shitet Ford focus cmax.

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 14:21 Makina , Tiranë

Okazion ford c max 1.6 benzine viti 2006 2600€€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:16 Makina , Fier

Ford C-Max 2007 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:45 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:08 Dyqani Makina , Fier

FORD CMAX Titanium 1.6tdci

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Okazion Ford C Max 1.6 Benzine viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 18:28 Makina , Tiranë

Shitet ford c max okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:56 Makina , Tiranë

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:10 Makina , Tiranë

Okazion Ford c Max 2009 1.8

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:52 Makina , Elbasan

C-Max 1.6 Nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:50 Makina , Durrës

Shitet ford c max full opsion��

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:50 Makina , Durrës

Ford c max full opsion ��

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:47 Makina , Tiranë

Okazion Ford C Max 1.8 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford C-Max ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford C-Max ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford C-Max ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford C-Max


Keni Ford C-Max që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford C-Max ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione