Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford C-Max ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford C-Max në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford C-Max ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 08:32
Linku:
Makina , Tiranë

Ford C-Max Automat Naft 2012

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

Shitet Ford C Max 1.6 nafte viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Ford C-Max

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:32
Linku:
Makina , Tiranë

Ford C-Max Automat Naft 2012

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Makina , Lushnjë

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:22 Makina , Shkodër

✅Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:03 Makina , Shkodër

FORD

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:46 Makina , Tiranë

Ford Cmax

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 Makina , Tiranë

Ford C max 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:40 Makina , Fier

Shitet Ford C max automatik 2.0 benzine gas ardhur Zvicra.

5 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:18 Makina , Korçë

Ford

Dje 16:23 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium 1.6 tdci 116cv

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:23 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:17 Makina , Berat

Okazion Ford Cmaks 2.0 Nafte Titanium

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:14 Makina , Tiranë

Shitet Fort C-Max 2010

5 500 LEK

Dje 15:14 Makina , Tiranë

Shitet Fort C-Max 2010

5 500 LEK

Dje 15:14 Makina , Tiranë

Shitet Fort C-Max 2010

5 500 LEK

Dje 15:12 Makina , Durrës

������������Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:18 Makina , Tiranë

Ford Focus C-Max nga Gjermania

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:39 Makina , Tiranë

Shitet Fort C-Max 2010

5 500 LEK

Dje 08:33 Makina , Tiranë

FORD BENZIN GAZ

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:22 Dyqani Makina , Fier

Ford x max 2010 automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:59 Dyqani Makina , Tiranë

Ford C-Max nafte automatike 2012 targim i ri!

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 06:56 Makina , Shkodër

Ford automat

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 21:34 Makina , Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:09 Makina , Tiranë

Ford c maks.

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Ford C-Max Titanium,Automat,2.0TDCI ��������

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 11:03 Makina , Tiranë

FORD C-MAX 1.6 DIESEL “”I RIIIIIII”””

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 21:40 Makina , Durrës

Automat.1.6.dizel.viti.2007����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 17:08 Makina , Tiranë

‼️FORD BENZIN GAZ‼️

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 16:36 Makina , Elbasan

Ford c max benzin gaz

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:15 Makina , Librazhd

Ford c max 1.6 nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 14:17 Makina , Lushnjë

Shitet ford focus

200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 12:02 Makina , Lushnjë

C MAX NAFTE 1.8 OSE NDERRIM

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 08:28
Linku:
Makina , Tiranë

Ford C-Max Importuar ������������

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 03:07 Makina , Tiranë

FORD C -MAX VITI 2006 1.6 MOTORR DISEL

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:03 Makina , Fier

Ford C-max1.6dtci.2011.titanium

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 17:38 Makina , Tiranë

Okazion Ford C-Max 2005 1.6 Naftë Automat Super Gjendje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 08:23 Makina , Berat

Shitet For C Max Ghia

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 06:12 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Nën 06:12 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Nën 06:12 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
25 Nën 11:56 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS C-MAX

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 11:50 Makina , Durrës

Shitet ford C Max 1.6 Nafte ne gjendje shum te mir motorrike

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:31 Makina , Elbasan

OKAZION per pak dite, Ford C-Max 1.6 nafte

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 22:34 Makina , Fier

❗️SHITET FORD FOCUS C-MAX 2006 ❗️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:56 Makina , Dibër

Shitet ose ndrohet Ford focus cmax GHIA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 19:53 Makina , Fier

❗️SHITET FORD C-max 2010 1.6 Manual❗️

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 19:15 Makina , Tiranë

Ford Grand C Max 2010 Naft Manual 1.6

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford C-Max ne shitje? Shiko njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford C-Max ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford C-Max ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford C-Max ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford C-Max ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford C-Max


Keni Ford C-Max që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ford C-Max ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione