Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Fier

Audi , 14
Opel , 7
Ford , 6
Renault , 3
BMW , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 15:32 Makina , Fier

Shitet BMW urgjent / okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 17:27 Makina , Fier

SHITET Ford fusion 1.6 nafte. OKAZION

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 22:51 Makina , Fier

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:14 Makina , Fier

E class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 10:07 Makina , Fier

E class

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 23:45 Makina , Fier

Shitet urgjent

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 07:44 Makina , Fier

Urgjent

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:31 Makina , Fier

URGJENT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:11 Makina , Fier

Shitet urgjent

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 14:32 Makina , Fier

Shitet urgjent

3 010 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 18:05 Makina , Fier

������OKAZION������

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 01:51 Makina , Fier

���� OKAZION���� Shitet Ford

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 17:39 Makina , Fier

❌❌ OKAZION ❌❌

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 14:22 Makina , Fier

Okazion !!!!!!! Shitet urgjent makina!

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 11:02 Makina , Fier

shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 09:21 Makina , Fier

Vw sharan

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 16:16 Makina , Fier

Rav 4 urgjent super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 09:43 Makina , Fier

Shitet urgjent okazion audi a6 2.0 nafte viti 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 00:55 Makina , Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 14:06 Makina , Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 08:02 Makina , Fier

Okazionnn okazionnn urgjentee

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 13:42 Makina , Fier

Shitet urgjent S class

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 20:17 Makina , Fier

Mercedes 220C klas

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:51 Makina , Fier

Mercedes 200 benzin+gaz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 21:36 Makina , Fier

Shitet urgjent per arsye mosperdorimi.

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 20:13 Makina , Fier

Shitet urgjent per arsye mosperdorimi.

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 18:58 Makina , Fier

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 09:50 Makina , Fier

OPEL ZAFIRA SUPER URGJENT ARSYE EMIGRIMI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:28 Makina , Fier

Shitet urgjent per arsye mosperdorimi.

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 17:50 Makina , Fier

opel astra okazion

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 09:40 Makina , Fier

MERCEDES BENZ !!! OKAZIONNN!!!

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Nën 13:00 Makina , Fier

avaggard ful option 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 11:17 Makina , Fier

Audi a4 2.5 okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 20:25 Makina , Fier

mercedes benz c200 cdi 1999

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:11 Makina , Fier

Shitet Urgjent VW Passat 2.0 tdi

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:29 Makina , Fier

Audi A6 okazion urgjent

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:30 Makina , Fier

Shitet Opel Astra urgjent

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:23 Makina , Fier

Shitet urgjent Mercedes Benz E class

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:17 Makina , Fier

Shitet urgjent arsye emigrimi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 12:39 Makina , Fier

honda civic urgjent

800 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:01 Makina , Fier

Fiat Doblo dizel

2 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 10:47 Makina , Fier

super okazion

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:06 Makina , Fier

Shitet Urgjent ! Viti 2007

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 15:15 Makina , Fier

Urgjent Skoda Fabia

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:18 Makina , Fier

urgjent

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 09:12 Makina , Fier

Shitet Urgjent Benz Gaz-benzin

1 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 23:14 Makina , Fier

GOLF VI 2.0 gti 2010 tdi full okazion?

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 23:38 Makina , Fier

BMW X6 SPORT

140 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 08:04 Makina , Fier

"okazion" shitet urgjent opel astra 2001 1.7 naft

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 19:16 Makina , Fier

Shitet urgjent

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione