Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

s - Makina Të gjitha në Fier

Audi , 344
Ford , 44
Jaguar , 22
MINI , 17
Porsche , 12
BMW , 11
Toyota , 10
Peugeot , 6
Citroën , 5
Fiat , 4
Opel , 4
Honda , 3
Hyundai , 2
Infiniti , 2
Maserati , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Smart , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Kia , 1
Renault , 1
Tesla , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj s Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 16:58 Makina , Fier

Audi Q5 S-Line 3.0 TDI 2014 Super Full!

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:35 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 16:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:35 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:34 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 16:34 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:15 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ S CLASS

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 Makina , Fier

OKAZION‼️BMW 525XI DRIVE FULL ‼️

5 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz SCLASS Extra Full ‼️

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:28 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 Full ‼️AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 Makina , Fier

Okazion! S 350 Presidencial����

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina , Fier

Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:13 Makina , Fier

Shitet super Audi q7

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:46 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Fier

AUDI A7 3.0 BENZIN SUPERCHARGER MEGA FULL OPSION

23 890 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Makina , Fier

GOLF 4 1.4 BENZIN 2001 SUPER GJENDJE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2007 4X4 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:42 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:39 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 800 EUR

Sot 13:31 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:48 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:45 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:45 Makina , Fier

E 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina , Fier

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina , Fier

PASSAT 2.0 NAFT 2016 R-LINE SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina , Fier

TOYOTA HILUX 3.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:44 Makina , Fier

BMW 328 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:44 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:28 Makina , Fier

Mercedes Benz S 350 Bluetec

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:05 Dyqani Makina , Fier

Ford S -Max 2.0 tdci 163cv

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 Dyqani Makina , Fier

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Dyqani Makina , Fier

Audi A5 S-Line viti 2010 2.0 tdi 170 cv

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina , Fier

Mercedes S550 lungo viti 2011 full opsion mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione