Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 5946
VW Volkswagen , 2090
Ford , 1462
Audi , 1263
Opel , 1045
BMW , 794
Fiat , 645
Toyota , 508
Renault , 394
Peugeot , 327
Nissan , 264
Citroën , 262
Land Rover , 221
Seat , 136
Hyundai , 127
Alfa Romeo , 120
Mitsubishi , 109
Smart , 87
Porsche , 78
Volvo , 71
Mazda , 63
Škoda , 61
Lancia , 59
Jeep , 54
Honda , 49
MINI , 47
Suzuki , 47
Jaguar , 43
Kia , 42
Chevrolet , 37
Chrysler , 34
Daewoo , 18
Dodge , 15
Rover , 12
Ssangyong , 8
Saab , 8
Daihatsu , 8
Cadillac , 7
Acura , 6
Infiniti , 5
Isuzu , 4
Subaru , 4
Dacia , 3
Aixam , 3
Bentley , 3
Grecav , 2
Artega , 2
Tata , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 18:27
Linku:
Makina , Fier

Shitet & Nderrohet Fiat Bravo T-Jet

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52
Linku:
Makina , Fier

Hyundai Sonata vetem GAZ ����

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 14:05 Makina , Fier

SHITET VW TOURAN

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:02 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:02 Makina , Fier

Mercedes W140 S500 Lungo Versioni me full!!!

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:01 Makina , Fier

ML350 AMG-line 2013 Super Gjendje

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Makina , Fier

OKAZION C-class 220 automat

6 900 EUR

Sot 13:57 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C250 NAFT ARDHUR NA GJERMANIA

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:55 Makina , Fier

SHITET BENZ C220 ( look amg )

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Mercedes Benz SLK 230 Kompressor

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:42 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:42 Makina , Fier

Nisan Note 1.5 Diesel 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2012 1.5 Diesel

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Makina , Fier

⚪ Mercedes R350 2012 4MATIC

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 Makina , Fier

⚫️ Mercedes E250 OKAZION

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 Makina , Fier

MERCEDES - BENZ E 212 AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Makina , Fier

�� Nissan Primera Gaz Benzin

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 Tdi!!! 3x Sline

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ. ML 350 BLUETEC SUPER

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:00 Makina , Fier

VW PASSAT 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:53 Makina , Fier

OKAZION GOLF 7 GTI FABRIKE 2.0 VITI 2016 PANORAMA SUPER FULL

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:53 Makina , Fier

SHITET E CLASS 350 NAFTE AMG LINE VITI 2011 PANORAMA FULL

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Makina , Fier

OKAZION BMW X5 3.5d M-PACKAGE VITI 2015 SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 Makina , Fier

OKAZION SHITET E CLASS 220 VITI 2013 SUPER GJENDJE FULL

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Fier

OKAZION OPEL ASTRA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 Makina , Fier

SHITET

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 Makina , Fier

AUDI Q5 VITI 2013 BENZIN ME DOGAN

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 Makina , Fier

PJES PER JEEP WRANGLER VITI 2007 2016

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:26 Makina , Fier

shitet benc gaz cmimi shume pak ulet!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:26 Makina , Fier

SHITET FORD FUSION

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:17 Makina , Fier

mercedes

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 Makina , Fier

SHITET AUDI Q5

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 Makina , Fier

Passat CC look R-line Fabrike, Full Opsion... 2.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:01 Makina , Fier

Mercedes Benz ML Blutec okazion

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Makina , Fier

Passat CC Full Opsion... 2.0 Nafte, Kambio Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Makina , Fier

Golf 7 Sport Automat, 1.6 Nafte Super ekonomik...

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Makina , Fier

Benz B Class AMG Full Opsion... 1.8 Nafte, Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Makina , Fier

Seat Leon look FR Sport 1.6 Nafte Super ekonomike...

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:58 Makina , Fier

ford automat

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:47 Makina , Fier

Vw Passat 1.9 Naft T(DI) Kuqe 2002

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:47 Makina , Fier

Toyota Fj Cruiser 4.0 benzine ndrrohet

16 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Makina , Fier

Jeep Wrangler 3.6 Benzin 2014 Sapo Targuar

19 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:47 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

19 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:47 Makina , Fier

Range rover sport 2.7 luk 2012

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

9 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • eskavator në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • e class në kategorinë Makina
  • e class në kategorinë Makina | Audi | S-modele
  • Elektrik në kategorinë Moped (nën 50cc) | Piaggio
  • Enold në kategorinë All Category
  • eskavator në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • E class në kategorinë Makina | Audi | TT | TT
  • E class në kategorinë Automjete
  • E class në kategorinë Makina | Audi | S5 | S-modele
  • e class në kategorinë Makina | Mitsubishi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione