benz | Fier | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 4493
Ford , 26
Audi , 22
Opel , 10
BMW , 9
Renault , 7
Peugeot , 4
Honda , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Citroën , 2
Ssangyong , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:30
Linku:
,

Mercedes benz S550 Benzin 2015 okazion

Historiku i makinës

39 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:31
Linku:
,

Mercedes S550 benzin

Historiku i makinës

43 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Tet 19:09
Linku:
,

Shitet GL350 NAFTË

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:54
Linku:
,

Shitet Mercedes-Benz c220 2008

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 22:04
Linku:
,

Okazion

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:32 ,

Jaguar xf ���� ose me ndrime

Historiku i makinës

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:30
Linku:
,

Mercedes benz S550 Benzin 2015 okazion

Historiku i makinës

39 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:27 ,

Mercedes Benz B clas 180 CDI 2006

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 ,

SHITET/Nderrohet

Historiku i makinës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC SUPER

Historiku i makinës

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ C230

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

Mercedes benz C220 Elegance

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:56 ,

Audi S4 Fabrike ��

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:55 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:55 ,

Mercedes benz A180 Avantgard

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:55 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

MERCEDES BENZ C200 automatik

Historiku i makinës

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

SHITET MERCEDES-BENZ C300 4Matic

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 ,

Bmw 118 nafte seria 1 viti 2008 panoramik! Mundesi nderrimi

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI

Historiku i makinës

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Dyqani ,

Mercedes-Benz C klas Benzin

Historiku i makinës

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:15 Dyqani ,

M.Benz C220 CDI Automatik Elegance

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Dyqani ,

Mercedes-Benz Avantgarde 220 CDI

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI SW

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 ,

Mercedes benz c200 Automatik

Historiku i makinës

45 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

Mercedes Benz B Class 200 Naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:49 ,

Okazion Mercedes benz

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • Benz në kategorinë All Category
  • benz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Sharan
  • benzin në kategorinë Makina
  • Benz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 350 | GLK-Class
  • benz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 230
  • Benz në kategorinë Makina | Toyota | Celicia
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Opel | Corsa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione