audi | Fier | Automjete | Makina

Audi , 1734
Ford , 49
BMW , 13
Opel , 11
Nissan , 10
Toyota , 6
Peugeot , 6
Renault , 6
Citroën , 5
Fiat , 4
Honda , 4
Dodge , 3
Jeep , 3
Hyundai , 2
Smart , 2
Chrysler , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:28
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:00
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:36 ,

audi a6 2.0 nafte 2015 automat nderrohet

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:36 ,

Audi A3 2.0 benzin gaz 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:28
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:28 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:20 Dyqani ,

Audi A4 quattro 2009

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:17 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Audi a6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Audi a6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Audi A6 mateix 3.0 sline

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:08 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:55 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 ,

Mercedes benz A180

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 ,

Passat/pasat 1.8 gaz-benzin, automat ‼️

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:51 ,

Audi A3 1.6tdi

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 ,

OKAZION MERCEDES W204 C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:43 ,

Audi A6

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:37 ,

Shitet vaj Eni Simblum 3 (eshte vaj hidraulik)

390 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:36 ,

OKAZION DISQE NR 20 BASHK ME GOMA 80% 350 EURO

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:15 Dyqani ,

Audi A3 1.9 tdi viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:52 ,

AUDI A4 S-LINE FABRIKE 2.0NAFT 2007 AUTOMATIK FULL OPSION

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

��✔OKAZION✔ AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION"

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

��✔OKAZION✔�� AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Okazion Honda FR-V

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:28 ,

AUDI A4 2.0 NAFT AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR..VITI 2007..

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:04 ,

Audi A5 viti 2012..motorri 2.0 benzin

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:36 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:36 ,

Audi A6 sline 2,7quatro 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:17 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione