Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vito - Makina Të gjitha në Fier

Ford , 9
Citroën , 2
Opel , 2
Audi , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vito Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 00:13 Makina , Fier

Mercedes vito 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:18 Makina , Fier

Shitet

1 400 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 14:17 Makina , Fier

Shitet

1 400 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 07:44 Makina , Fier

Benz 123 shitet nderrohet

4 790 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 10:09 Makina , Fier

benc vito blue efficency 2.2 113 cdi 201000 kilometra orgjin

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:49 Makina , Fier

Shitet Mercedes - Benz

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 19:42 Makina , Fier

Shitet

13 800 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 22:22 Makina , Fier

benc vito 2,2 naft me letra te sapo prera cemimi okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:11 Makina , Fier

Vito 2.2 cdi 2001

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 08:16 Makina , Fier

AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 12:13 Makina , Fier

benc vito 2,2 naft cemimi 15000 diskutushem

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 10:09 Makina , Fier

benc vito 2,2 naft cemimi 15000 diskutushem

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 08:07 Makina , Fier

benc vito

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 13:46 Makina , Fier

Vito 115 cdi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 18:42 Makina , Fier

Vito 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 16:20 Makina , Fier

X USHIT X

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:39 Makina , Fier

???VITO OKAZION???

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 20:31 Makina , Fier

Vito

4 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 12:21 Makina , Fier

safet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 14:15 Makina , Fier

fugon vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:16 Makina , Fier

fugon vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 18:21 Makina , Fier

Shitet Fugon Vito Okazionnnn

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:54 Makina , Fier

W Turan 2005 0KAZION 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:36 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz Vito viti 2014 220 cdi

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 21:43 Makina , Fier

Shitet Volkswagen Golf VII & Mundesi Nderrimi me Vito

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:54 Makina , Fier

Mercedes Benz Vito 220

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 11:57 Makina , Fier

Medcedes benz Vito 220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 20:27 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz Vito 220 cdi

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 23:21 Makina , Fier

Vito

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 18:11 Makina , Fier

Vito 0696702167

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 10:39 Makina , Fier

Mercedes benz vito

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Jan 07:43 Makina , Fier

Fugon vito

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 19:20 Makina , Fier

Okazion!

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 10:49 Makina , Fier

VITO

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 10:10 Makina , Fier

Shitet mersedes vito 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Sht 19:54 Makina , Fier

Shitet opel cmim okazion ose nderrohet me vito

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 10:16 Makina , Fier

Mercedez Benz 250

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 12:03 Makina , Fier

Vito

13 Gush 18:49 Makina , Fier

Shitet vito

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:02 Makina , Fier

shitet fugoni vito e vitit 2010 super super mjet ��

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 07:29 Makina , Fier

shitet ose ndrrohet audi Q5 2011Quatro

12 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 08:51 Makina , Fier

Nderohet me vito ose viano

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 12:51 Makina , Fier

Mercedes vito Frigorifer

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 12:29 Makina , Fier

Mercedes vito Frigorifer

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 16:07 Makina , Fier

��SHITET OSE NDROHET��

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 10:37 Makina , Fier

Mercedes vito 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 01:02 Makina , Fier

Mercedes

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 18:34 Makina , Fier

Shitet FIAT SCODA 1400 euro i diskutueshem

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 12:41 Makina , Fier

Vito mercedes super gjendje

4 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 10:06 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes-Benz Vito Trend Extra Long 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vito në kategorinë Makina | Audi | A4
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Škoda
  • vito në kategorinë Automjete
  • Vito në kategorinë Makina | Honda
  • Vito në kategorinë Makina | Renault | Laguna
  • Vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T6
  • vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Nissan | Primastar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione