Shitet | Fier | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 4179
VW Volkswagen , 1499
Ford , 1309
Audi , 935
Opel , 826
Fiat , 551
BMW , 546
Renault , 436
Citroën , 311
Peugeot , 302
Toyota , 297
Nissan , 205
Land Rover , 140
Alfa Romeo , 138
Mitsubishi , 117
Seat , 115
Hyundai , 97
Smart , 96
Lancia , 81
Mazda , 53
Škoda , 53
Honda , 48
Volvo , 46
Suzuki , 41
Jeep , 39
MINI , 37
Chevrolet , 35
Kia , 32
Chrysler , 31
Daewoo , 25
Porsche , 24
Jaguar , 23
Rover , 17
Ssangyong , 14
Acura , 12
Dodge , 11
Daihatsu , 9
Saab , 8
MG , 5
Isuzu , 4
Subaru , 4
Dacia , 3
Lincoln , 3
Tata , 3
Lada , 2
Zastava , 2
Cadillac , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Infiniti , 2
TVR , 1
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Grecav , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:10
Linku:
,

RANGE ROVER 510HP ��

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 09:00
Linku:
,

Super OKAZION GOLF 7 2017 ⛔⛔⛔

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:38
Linku:
,

Gle 350 - 4matic Europiane

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 18:38 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 ,

Toyota yaris v.2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:36 ,

MERCEDES C300 FULL PANORAMA

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:36 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 ,

Toyota yaris 1.4 nafte klima v.2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:32 ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE.AUTOMAT.LETRA 1 VIT TE PRERA.2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 ,

Toyota Yaris 2007 Manual Benzinë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

VOLVO 2.4 GAS-BENZIN,AUTOMATIKE,VITI 2005,LETRA TE PRERA

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 ,

Shitet Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Toyota yaris

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:12 ,

OKAZION SHITET ML350 BLUETEC VITI 2010 SUPER FULL

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:12 ,

BMW x6

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

SHITET GOLF 5 SUPER FULL 1.9NAFTE VITI 2005 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

C CLASS

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:03 ,

C CLASS 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:58 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:58 ,

Mersedez benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:57 ,

Benz B Clas Sapo Ardhur

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:57 ,

range rover 3.6 naft

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:56 ,

porche 3.2 GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:55 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:53 ,

Benz~B 180~CDI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:50 ,

shitet passati

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Toyota 2600 euro pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:47 ,

OKAZION Hyundai Getz 1.5 nafte 2005

2 180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:46 Dyqani ,

SHITET NISSAN QASHQAI 4×4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 ,

Shitet Opel Astra 2005 Gaz-Benzin 1.6

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:46 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:45 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ C220 AVANDGARDE

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 Dyqani ,

SHITET PEUGOT 107 1.0i AUTOMATIKE ZVICRA CH

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:45 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ A200 AVANTGARDE AUTOMAT CH��

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:44 Dyqani ,

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 07 ZVICRA CH

2 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 Dyqani ,

SHITET TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D ��SUV ZVICRA CH

6 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:41 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel- 2007‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:40 Dyqani ,

VOLVO XC60 3.0 BENZIN 2010 Full opsion!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 Dyqani ,

TIGUAN Automatik full opsion!!

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Shitet B Class

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:28 ,

OKAZION Ford fiesta 1.2 benzine/gaz

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:27 ,

Nissan x trail okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:26 ,

Vw Golf 4 1.9 tdi 1999

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:19 ,

AUTOMATIKE SHIT-NDERR LANCIA MUSA-05

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:19 ,

2010 Mercedes Benz C200 Blueefficiency

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:19 ,

TOYOTA hilux viti 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

BMW X5 -- 2015

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:12 ,

Skoda 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:50 ,

Shitet Audi A3

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:45 ,

Nissan Note 1.5 Nafte Letra per 1 Vit !

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione