Porsche | Fier | Automjete | Makina

Porsche , 45
Audi , 7
Ford , 5
BMW , 4
Citroën , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Renault , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porsche,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porsche Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:51 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:34 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

SMART ���� Coupe

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:34 ,

FIAT ���� IDEA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:33 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

PORSCHE CAYENNE 2012 EXTRA FULL 2012 CEMIM OKAZION

19 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:02 ,

OKAZION Wv PASAT BENZIN GAZ 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:59 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:59 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:57 ,

Detektor lëvizje inteligjent me Wi-Fi, lidhet me Tuya App

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:52 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:52 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:50 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:49 ,

USB Type-C HUB 8-në-1, adapter me 8 porta të ndryshme

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:48 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:48 ,

Çelës me 2 dhe 3 dalje, me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:48 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:22 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 08:24 ,

MERCEDES C300 AMG

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 21:37 ,

SUPER OKAZION PORCHE CAYENNE 2011

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 09:54 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:54 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 02:05 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 17:12 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 20:21 ,

BMW X5 300 benzin pa taks luksi.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 21:36 ,

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:35 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 16:21 ,

Hardisk i brendshëm Kingspec SSD M.2 NVME 128GB i ri në kuti

27 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 08:14 ,

Porsche

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 15:37 ,

Porsche Panamera 4.8 Turbo individual

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 12:48 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 09:51 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 19:34 ,

Golf 5 1.4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 15:45 ,

Shitet per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:05 ,

Honda Jazz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:46 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz (TNG) / Benzinë

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Jan 15:06 ,

TIGUAN

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 14:08 ,

OKAZION Ford S-Max sapoardhur

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:10 ,

Mercedes benz C 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 11:28 ,

Audi A6 3.0 tdi s-line

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 00:06 ,

OKAZION ! Mercedes Benz S350 Bluetec 4MATIC ! OAZION !

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 15:31 ,

Porsche Cayenne 4.5 LOOK GT

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 10:16 ,

Ford Fiesta ST line 1.6 dizel

4 300 EUR

19 Nën 03:53 ,

BMW 520 DIZEL AUTOMAT

12 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porsche | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione