Pa letra | Fier | Automjete | Makina

Ford , 36
Land Rover , 30
BMW , 25
Fiat , 23
Audi , 23
Opel , 17
Renault , 7
Peugeot , 5
Nissan , 4
Citroën , 4
Smart , 3
Lancia , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa letra , kategori Makina , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa letra Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:12 ,

AUDI A4 VITI 2013 BENZIN 2.0 QUATTRO

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:55 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:52 ,

Citroen c4 picasso 2009 2.0 naft automat MUNDESI NDRRIMI

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 21:46 ,

Audi A8 4.2 Tdi Matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 21:46 ,

E 350 4Matic 2011 amg

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 16:10 ,

Audi A4 Viti 2013 Benzin Quattro

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 10:52 ,

Shitet Bmw - Gran Coupe 640 - Biturbo

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 22:27 ,

Audi A4 Viti 2013 Benzin 2.0 Quattro

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 19:25 ,

Audi A6 Quattro 300Tdi “Pa Taks lluksi”

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:50 ,

Audi A4 Viti 2013 Quattro 2.0 Benzin

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 08:57 ,

Ford tranzit

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 16:16 ,

BMW M5 look shum e shpejt

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 04:17 ,

Shitet,mercedes 211 e class me look Evo.

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:27 ,

Ford tranzit

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 01:04 ,

Mercedes E250 Naft Super gjendje Mundsi Nderrimi

1 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 22:40 ,

Okazion,(golf4.viti 2000, 1.9 Naft)

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 20:48 ,

Mercedes Benz W203 I 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 17:26 ,

Okazion Mercedes benz C220 Evo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 06:55 ,

SUPER OKAZIONN !!! RENAULT LAGUNA!! MUNDESI NDRIMI

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 18:22 ,

Mercedes c220

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 15:34 ,

Ford 1.8 benzin, letra deri ne dhjetor , Okazion

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:58 ,

Shitet tuareg

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:25 ,

Bmw X6 Look M fabrike Super full Options

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:54 ,

Volkswagen Golf Polo 1999

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:54 ,

Volkswagen Golf Polo 1999

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:54 ,

Volkswagen Golf Polo 1999

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:54 ,

Golf Polo 1999

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 15:30 ,

PHAETON

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:27 ,

kerkoj benz pa letra

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
03 Jan 10:56 ,

shitet aud A4 1.9naft shum ekonomike

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 08:20 ,

Okazion shitet BMW 320D,E46

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 17:41 ,

Ford focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 12:07 ,

Phaeton 3.0 Tdi Quattro Lungo Full 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 08:23 ,

audi a4

4 200 EUR

02 Dhj 19:59 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Nën 08:36 ,

BMW X5

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 09:07 ,

250

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 10:14 ,

okazioooonnnnnn

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 05:25 ,

2010 Bmw 528iXDrive

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 19:22 ,

MERCEDES W203

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 21:31 ,

Pjese kembimi blejme makina per pjese ������

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 18:54 ,

Shitet opel

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 18:26 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 12:40 ,

Ford fiesta

500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa letra | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione