Nderrohet | Fier | Automjete | Makina

Audi , 104
BMW , 102
Ford , 70
Renault , 53
Opel , 42
Peugeot , 35
Fiat , 28
Land Rover , 25
Toyota , 22
Citroën , 15
Alfa Romeo , 14
Nissan , 9
Chrysler , 7
Hyundai , 6
MINI , 6
Smart , 6
Porsche , 5
Seat , 5
Lancia , 4
Honda , 3
Mazda , 3
Saab , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Dodge , 2
Infiniti , 2
Jaguar , 2
Kia , 2
Cadillac , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Škoda , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet , kategori Makina , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:55
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 17:57
Linku:
,

Wv Phaeton OKAZION

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 01:02 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:55 ,

Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 ,

BMW 535 2011 XDRIVE BENZINE NDERROHET

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Shitet - Mercedes Benc --2005-

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

audi a3 sportback 2.0 nafte 2006 nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:58 ,

passat 1.9 nafte automat 2002 nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 ,

audi a4 nafte 2.0 s line full nderrohet

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

okazion mercedes cls 350 nafte 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:25 ,

SHIT- NDERR AUTOMATIKE PASSAT 2.0 BENZINE-06

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

2700 EURO 2 DITE AUTOMAT LANCIA MUSA1.4-05

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:04 ,

Fiat Ulysse 2.0 Nafte 7+1 vende mundesi nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

Volvo XC-60

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:25 ,

Okazion Audi A4 2.0 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:56 ,

Toyota yaris

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:40 ,

SHIT -NDERR OPEL-OPC 2.0 BENZINE-GAZ-04

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:55
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:19 ,

Fiat Stilo 1.6 Gas - Benzin Super ekonomike, Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:18 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte ekonomike...Super gjendje...

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:18 ,

Toyota Auris 1.4 Nafte Super ekonomike, 11, edhe Ndrrohet...

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:08 ,

Evo shitet nderrohet OKAZION

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:50
Linku:
,

Fiat punto evo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:49 ,

Ford focus

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 ,

Shitet ose Nderohet Audi A-6 S-Line

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:58 ,

Shitet aud a4 quatro 4×4 2.5 diesel ose nderrohet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:53 ,

Okazion shitet

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:14 ,

Toyota rav 4

6 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:14 ,

mercedes c benzin gas shitet nderrohet +-

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:58 ,

Toyota auris 2,2 nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:33 ,

E350 shitet/nderrohet +diferenc

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:08 ,

Shitet ose nderrohet me vetur mercedesz sprinter 313 CDİ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 17:57
Linku:
,

Wv Phaeton OKAZION

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 14:50 ,

AUDI A7, nderrohet me shtepi ne tr

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 14:38 ,

Fiat Panda 1.2 automatike,klimatronik �� shitet/nderrohet

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 13:44 ,

Mercedes Benz E220 Diesel Automat viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:41 ,

Mercedes Benz E220 Naft Automat viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:00 ,

Shitet/Nderrohet Mercedes C300

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 11:21 ,

Audi A6 sline 2,7quatro 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 11:17 ,

Shitet ose Nderrohet.

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 21:12 ,

Shitet

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 20:41 ,

BMW X5

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:30 ,

opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 11:59 ,

Audi A6 S Line cuatro

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:27 ,

Shitet ose nderrohet e klas 220 diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione