Golf 5 | Fier | Automjete | Makina

Audi , 14
BMW , 7
Ford , 7
Opel , 6
Honda , 4
Citroën , 3
Toyota , 2
Hyundai , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 ,

Toyota ���� Aygo

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:45 ,

Lancia ���� Automatike

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 ,

Vw ���� Fox

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

ML 350 BLUETEC

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 ,

Bmw 118 nafte seria 1 viti 2008 panoramik! Mundesi nderrimi

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Mercedes E 350 BENZINE+GAS ⛽️

Historiku i makinës

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Hyundai Sonata 2014 vetem gaz

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:41 ,

Vw golf viti 2007. 1.9 6 marsha

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:08 ,

⚡️Golf 6⚡️

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:48 ,

BMW X5 Xdrive

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:57 ,

Opel Agila 1.2 benzine 2001

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05 ,

Super okazion

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Audi S4 Fabrike

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:01 ,

Flm mer jep u shit

Historiku i makinës

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:53 ,

Mercedes-Benz E250 CDI BlueEFFICIENCY 2010 Full Option

Historiku i makinës

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:04 ,

Okazion CC 2012

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:08 ,

Passat Cc . Arbri 0693870893

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 ,

Range Rover Sport . Marsel +355693380006

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:52 ,

GOLF V 1.6 Benzin / Gas AUTOMAT DSG

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 16:56 ,

Shitet golf 5 full extra panoramik

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 10:20 ,

Honda jazz ����

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:26 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 11:31 ,

GOLF 5 2000 BENZIN 4motion

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:01 ,

Golf 5 2.0 tdi

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:37 ,

Golf 5 viti 2007-08

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 17:21 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:30 ,

Golf 5 gaz/benzin viti 2009

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 18:28 ,

Okazion EVO panoramike full

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 17:12 ,

Golf 5 2.0 2008

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:44 ,

Golf 5 Look Gti 2.0Tdi 2008

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:54 ,

Shitet Golf 5

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 22:49 ,

Passat CC 2.0T

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 09:23 ,

Shitet golf 5 per arsye mos perdorimi

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 17:59 ,

Shitet golf 5 look gti.

Historiku i makinës

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:39 ,

MERCEDES W204 C300 4 MATIC

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 02:30 ,

shitet nderrohet

Historiku i makinës

444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 21:39 ,

Shitet golf 5 look gti.

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:00 ,

Okazion !!! Golf 5

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 12:51 ,

Bmw x5 AMERIKANE

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 10:24 ,

Golf 5 GTD

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 01:14 ,

Shitet Ford Focus

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:42 ,

Shes Golf 5 1.9 TDI Look GTI

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 17:52 ,

Golf 5

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 13:32 ,

Golf 5

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione