Fiat | Fier | Automjete | Makina

Fiat , 912
Ford , 42
Audi , 31
Nissan , 10
Opel , 10
BMW , 7
Peugeot , 5
Citroën , 4
Renault , 4
Toyota , 4
Jeep , 3
Honda , 2
Smart , 2
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:46
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:17 ,

Shitet fiat

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

Shiet fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 ,

Fiat punto automat

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

FIAT BRAVO. 1.6 NAFTE VITI 2008.

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

❌❌❌FIAT GRANDE PUNTO❌❌❌

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:29 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:25 ,

Fiat Panda Automatike Klimatronik �� shitet&nderrohet

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:04 ,

Fiat Punto-1.0 Benzin-2000-MANUAL-TARGA AA

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:01 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:59 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:57 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:56 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:46 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:46 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:37 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:16 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.9multiJet 2007 Perfekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI AVANTGARDE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:30 Dyqani ,

Fiat Fiorino Qubo 1.3 naftë 2010 OKAZION!!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 ,

����Fiat panda 1.3 naft����

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:10 ,

���� Fiat QUBO 1.3 MULTIJET AUTOMATIKE SUPER OKAZION ����

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:09 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Naft

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:01 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 ,

Shitet vaj Eni Simblum 3 (eshte vaj hidraulik)

800 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:13 ,

Fiat Grande punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:45 Dyqani ,

Fiat Bravo Automatike

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:41 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:22 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:14 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:13 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 ,

Polo 1.2 tdi 2012 bluemotion

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:10 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:07 ,

4×4 FIAT PANDA SUPER GJENDJE-06 SHIT-NDERR

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:06 ,

4×4 FIAT PANDA SUPER GJENDJE-06 SHIT-NDERR

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 ,

Fiat Doblo Multijet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 ,

Fiat punto 1.3 naft multijet 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione