Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 5839
Audi , 37
Ford , 32
Opel , 10
BMW , 10
Peugeot , 7
Renault , 7
Citroën , 5
Fiat , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
BAIC , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Porsche , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 04:27
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51
Linku:
Makina , Fier

E class super gjendje

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:55
Linku:
Makina , Fier

W204 AMG Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Dje 23:35 Makina , Fier

GL 350 NAFT 2016 FULL Mundesi Nderrimi

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:21 Makina , Fier

Mercedes Benz C class 220 Evo Diesel Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:19 Makina , Fier

Super Makina me Super Çmime...Q5, A7, A8, Golf 6, Benz etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina , Fier

����Mercedes C class 220 Evo Automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:15 Makina , Fier

Mercedes Benz C class 220 Evo 2006 Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:15 Makina , Fier

Mercedes C class 220 Evo Sport Edition Automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:14 Makina , Fier

okazion mercedes-benz 200d naft super gjendje

2 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:53 Makina , Fier

Shitet Mercedes benz kompresor

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:37 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Fier

Mercedes benz b class//2010//1.8 benzine//automat

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA 220 4 Matic

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:25 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:25 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:25 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:25 Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 4Matic Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:25 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:15 Makina , Fier

Mercedes benz c class//2007//250 benzine//automat

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Fier

Mercedes benz c class//2010//220 naft//portobagazh

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Makina , Fier

Audi Q5 full panoramic

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Makina , Fier

OKAZION!! Mercedes-Benz E-Class 200 BlueEfficiency

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Makina , Fier

Mercedes c200 kompressor benzin gas

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:33 Makina , Fier

Mercedes Benz C200

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 20:33 Makina , Fier

Mercedes Benz C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:33 Makina , Fier

Mercedes Benz SLK 230 Kompressor

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 20:30 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:27 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENY C 200 CDI PORTOBAGAZH

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Makina , Fier

Mercedes c klas 230 viti 2007 vjen per pak dit nga gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Makina , Fier

E clas 3.5 super gjendje 78000 km ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:12 Makina , Fier

��c250 4matic super gjendje��

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 Makina , Fier

Mersedenz Benz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:31 Makina , Fier

Mercedes C220 Automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:27 Makina , Fier

�� Mercedes Benz E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Makina , Fier

Mercedes Benz ML-350

17 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 Makina , Fier

MERCEDES GL 350 BLUETEC OKAZION

24 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:14 Makina , Fier

Mercedes GL350 //AMG line DISTRONIC+ e sapo ardhur

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:33 Dyqani Makina , Fier

M.Benz C220 CDI SW Automatik

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:32 Dyqani Makina , Fier

M.Benz Avantgarde E220 CDI

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:32 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:31 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:30 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Makina , Fier

Benz 123 ,automat

4 499 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:09 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C250 NAFT ARDHUR NA GJERMANIA

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:44 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:22 Makina , Fier

✅E Class w212 550 AMG✅

1 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:22 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:22 Makina , Fier

PEOUGET 308 1.6 BENZIN/GAZ 2009 SUPER GJENDJE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:10 Makina , Fier

SHITET BMW X5 35i X DRIVE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:10 Makina , Fier

Shitet Tiguan 2.0 tdi Premium

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:10 Makina , Fier

Shitet A4 30 tdi(2.0) 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione