Benx | Fier | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benx ,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benx Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:14 ,

Shitet Ose Ndrohet me Makin ( Benzin gaz )

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 11:47 ,

Mercedes-Benx C-200 Viti-2005 Benxin+Gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 07:26 ,

mercedes b classe 200 nafte

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 17:08 ,

Merxedes

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:53 ,

Benx

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 12:56 ,

220 CDI Automatik

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 13:35 ,

Mercedes Benx Look Evo Viti 2005

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:12 ,

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 18:33 ,

Mercedes benz c220

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 17:50 ,

shes makinen

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 15:23 ,

Shitet makina ose. Ndrrohet

2 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 09:48 ,

benx

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 16:13 ,

Shitet mercedes c 220

4 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:34 Dyqani ,

Shitet ML

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 19:22 ,

Mercedes 220

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:48 ,

Benx

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 01:59 ,

benx

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 21:06 ,

Po

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 23:43 ,

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:25 ,

Mercedes benx ml 320

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:52 ,

Mercedes benx Ml 320 cdi

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:04 ,

mercdes-benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 09:28 ,

Mercedes C220 dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:55 ,

Cimo1

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:34 ,

Likaj1

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 16:42 ,

Benx

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 14:37 ,

Mercedes benx benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 19:26 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 11:27 ,

Benx

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:56 ,

Benx

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 12:25 ,

Mercedes benx 200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 16:09 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:17 ,

Mercedez Benx benzin gaz

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 10:38 ,

OKAZIONN E-clas 250 Biturbo Panoramik Full Options

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 19:13 ,

Benx

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 12:41 ,

Benx

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 14:49 ,

Benx

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 11:24 ,

Benx

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 17:21 ,

mersedez benx

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 12:52 ,

Tojota

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 10:20 ,

Mercedes benx

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 20:46 ,

Mercedes Benx C220

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:53 ,

Mercedes

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 15:47 ,

Mercedes benx

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:39 ,

Mercedes benx C200

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:26 ,

Mercedes Benx E 220

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 18:30 ,

E220 CDI TRONIC PORTOBAGAZH VENECIA ME TARGA

3 690 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:19 ,

Okazion mercedes benx

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 20:31 ,

Mercedes_benx

1 900 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 21:49 ,

Mercedes benx 220 fund i 2004

440 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benx | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione