Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4 feneresh | Fier | Automjete | Makina

Audi , 5
BMW , 4
Citroën , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4 feneresh,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 4 feneresh Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 19:02 Makina , Fier

SHITET BMW X3

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 18:52 Makina , Fier

SHITET BMW X3

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 18:42 Makina , Fier

OKAZION BMW X3

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 18:38 Makina , Fier

Passat cc 2.0 nafte .Automat 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 02:16 Makina , Fier

Passat cc 2.0 nafte .Automat 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 16:19 Makina , Fier

Passat cc 2.0 nafte .Automat 2013

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 12:21 Makina , Fier

Passat cc 2.0 nafte .Automat 2013

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 17:45 Makina , Fier

Audi A4 (Look RS4) 2013 2.0 Nafte

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 12:25 Makina , Fier

Shitet Evo 320 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 09:59 Makina , Fier

MERCEDES BENZ

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:26 Makina , Fier

Mercedes E350 dizel

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:17 Makina , Fier

Okazion! Mercedez C 280 V6 231HP full optional!

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 20:04 Makina , Fier

⚜️SHITET⚜️

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:10 Makina , Fier

Okazion! Mercedez C 280 V6 benzin/gaz full optional!

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 14:46 Makina , Fier

Audi A6 Quattro 300Tdi “Pa Taks lluksi”

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:00 Makina , Fier

Shitet

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:17 Makina , Fier

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 19:01 Makina , Fier

Citroen C4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 20:59 Makina , Fier

Mercedes C 280 V6 2007 168 mij km full extra!

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 15:51 Makina , Fier

Audi A4

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 00:08 Makina , Fier

Audi a7

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 12:09 Makina , Fier

Okazion

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:32 Makina , Fier

Avantgarde Benz Mercedes c class 270 2001 gusht

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 11:54 Makina , Fier

Okazion Bmw seria 3 Full Sport M Packet 2.0 - 08!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 19:42 Makina , Fier

Benz 4 feneresh

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:02 Makina , Fier

Shitet ose ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:15 Makina , Fier

Shitet Mercedez-Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 20:13 Makina , Fier

Mercedes 220 dizel -01

4 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4 feneresh | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione