Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Stilo Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Stilo | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Tet 10:27 Makina , Korçë

Fiat stilo Okazion 1300

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 16:20 Makina , Korçë

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:16 Makina , Korçë

Okazion 2000€ Fiat Stilo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 19:02 Makina , Korçë

shitet fiati

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 14:57 Makina , Korçë

Fiat stilo

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 17:41 Makina , Korçë

SHitet fiat stilo

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 00:45 Makina , Korçë

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 07:24 Makina , Korçë

Fiat Stilo dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 13:59 Makina , Korçë

Fiat Stilo 1.9 Jtd

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 17:39 Makina , Korçë

FIAT STILO

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 09:25 Makina , Korçë

Fiat stilo 2003 1.2 Bezin+gaz

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 18:04 Makina , Korçë

Fiat Stilo dizel

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 18:03 Makina , Korçë

Fiat Stilo dizel

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 18:49 Makina , Korçë

fiat stilo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 12:55 Makina , Korçë

Fiat Stilo 2005

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 17:06 Makina , Korçë

OKAZION FIAT STILO DHE RENO CLIO

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 09:38 Makina , Korçë

Fiat Stilo dizel

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 16:28 Makina , Korçë

Shitet ose nderim

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 23:16 Makina , Korçë

Fiat Stilo dizel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 11:06 Makina , Korçë

OKAZION SHITET FIAT STILO

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:12 Makina , Korçë

OKAZION FIAT STILLO 1.9 NAFTE TURBO

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:42 Makina , Korçë

Okazion Fiat stillo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 00:03 Makina , Korçë

makine sportive

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 19:53 Makina , Korçë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 17:04 Makina , Korçë

Fiat Stilo benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 00:12 Makina , Korçë

Fiat stilo super gjendje

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 17:40 Makina , Korçë

Fiat Stilo benzin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 14:54 Makina , Korçë

Okazion!Fiat Stilo dizel -03 vetem pak dit!!

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 19:15 Makina , Korçë

Fiat stilo

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Stilo | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione