Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

124 , 75
126 , 17
127 , 8
130 , 33
131 , 20
500 , 592
500C , 97
500L , 61
500X , 28
500 Abarth , 46
Barchetta , 12
Brava , 187
Bravo , 1788
Coupe , 35
Croma , 554
Dino , 1
Doblo , 874
Ducato , 348
Fiorino , 102
Freemont , 26
Grande Punto , 1876
Idea , 202
Linea , 28
Marea , 188
Marengo , 3
Multipla , 250
New Panda , 6
Palio , 81
Panda , 781
Punto , 6114
Punto Evo , 311
Qubo , 52
Ritmo , 8
Scudo , 162
Sedici , 74
Seicento , 274
Stilo , 779
Strada , 19
Tempra , 6
Tipo , 33
Ulysse , 142
Uno , 19
X 1/9 , 6

Njoftimet per Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve26 Mar 15:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500 L , VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 NAFTE

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:46 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Fiat 500

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:39 Makina , Elbasan

Fiat Bravo 1.4 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Fiat Croma nafte 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Makina , Vlorë

Fiat 500 Abarth

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:24 Makina , Durrës

��Super gjendje.dhe ekonomike.��

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 Viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Fiat Panda Cros 4x4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

93.000 KM Fiat Punto Evo 1.4 Benzin Automat

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:20 Makina , Kavajë

Okazion1,2 benzin gaz viti 2005 2000€ padiskutim

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

Fiat 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

FIAT 500 1.4 BENZIN MANUAL VITI 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Makina , Kurbin

Fiat 500

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:17 Makina , Berat

Nderrohet seria5 2.0l benzin sh ekonomik

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

SHITET FIAT 500 VITI 2015 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 Makina , Kavajë

Fiat grande punto evo

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Makina , Berat

Fiat bravo 1.9 Nafte motorr multijet

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

PANDA 4X4 NAFTE 1.3 VITI 2012

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Berat

Fiat Panda 1.2 2005 super gjendje!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.4 Benxin Gaz

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

Karrotrec fiat iveco .

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:06 Makina , Vlorë

Fiat ��������

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.3 multijet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Fiat 500 2012

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Fier

Fiat DOBLO 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto EVO Automat

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Fier

Fiat Panda viti 2011 ▫️1.4 benzin-gas 77cv

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Lezhë

Fiat punto benzin (pjes)

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Lezhë

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

Fiat punto benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:59 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500 AUTOMAT BENZINE+GAZ SUPER EKONOMIKE

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Makina , Durrës

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Multijet EVO,2011, Start-stop

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 Diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

Fiat 500 Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:53 Makina , Pogradec

FIAT DOBLO LONG 2012 MAXY 1,4D NAFT

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Durrës

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE, VITI 2010, KAMBIO AUTOMATIKE

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat panda

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 Dyqani Makina , Fier

Fiat Scudo 2.0 mjt 128cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:42 Makina , Elbasan

SHITET FIAT SEDICI 1.9 NAFTE 3500 EU

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.9 NAFTE SUPER EKONOMIKE GJENDJE PERFEKTE

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FIAT QUBO 1.3 DIESEL AUTOMAT 11

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Njoftimet per Fiat në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat ne MerrJep.al


Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione