Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Punto Evo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto Evo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:45 ,

FIAT PUNTO EVO 2009 1.4 BENZINE&GAS

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:34 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFTE 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:06 ,

Fiat punto evo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:49 Dyqani ,

Fiat Punto Evo viti 2011 1.2 benzin-gas

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 22:17 ,

FIAT PUNTO EVO 3000€

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:08 ,

❇️FIAT PUNTO EVO -SPORT- BENZIN-GAZ❇️

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 22:19 ,

Fiat punto evo 1.6 naft e 2010 ne super gjendje shum ekonomi

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 13:05 ,

Shitet fiat punto evo

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 22:57 ,

��PUNTO EVO ��

3 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:32 ,

Shitet fiat punto evo

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:53 ,

Shitet punto evo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 21:07 ,

fiat punto evo automat 2010

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 09:06 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO, VITI 12/2010, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 13:27 ,

Fiat Punto Evo 1.4 Benzin-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:50 ,

PUNTO EVO 1.3 Multijet 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 12:39 ,

Fiat punto

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 19:58 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 20:00 ,

Fiat Punto Evo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:42 ,

Okazion!Shitet Fiat Punto Evo 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 09:35 ,

Fiat Punto Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:22 ,

fiat

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 19:17 ,

Fiat Punto Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 01:14 ,

Punto Evo 1.6 Diesel

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 17:20 ,

Shitet Fiat Punto Evo

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 16:56 Dyqani ,

U SHIT Fiat Punto Evo viti 2012 1.3 mjt

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 10:29 ,

Fiat Punto EVO 1.3

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 13:58 ,

FIAT PUNTO EVO

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 13:36 ,

Fiat Grande EVO 1.3

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 21:50 ,

Fiat Punto EVO 1.3

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 09:44 ,

Okazion fiat 1.3. Viti 2012

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 21:07 ,

Grande punto evo 2012

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 10:02 ,

Punto EVO 1.3nafte ‘09

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 06:09 ,

Punto Evo 1.6 Diesel Limitet Edition

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 04:02 ,

Fiat Punto Evo 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 04:02 ,

Fiat Punto Evo 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:29 ,

Fiat Punto Evo 2008, 1700€

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 12:31 ,

Fiat grand punto 1.3 nafte motorr me zinxhir

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 21:40 ,

fiat grande punto super gjendje

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 09:30 Dyqani ,

U SHIT Fiat Punto Evo viti 2011 1.3 mjt

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Jan 22:06 ,

FIAT PUNTO MULTIJET EVO

5 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 10:53 ,

Shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 10:53 ,

Shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 13:55 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 12:47 ,

Fiat grand punto 1.3 nafte motorr me zinxhir

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 16:15 ,

Fiat grand punto 1.3 nafte motorr me zinxhir

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 16:21 ,

Okazion 1,3 nafte viti 2010 Fiat grande punto evo

3 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 15:01 ,

Fiat grand punto 1.3 nafte motorr me zinxhir

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 14:27 ,

Fiat grand punto 1.3 nafte motorr me zinxhir

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 04:55 ,

Shes fiat punto

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto Evo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione