Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Multipla

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Multipla | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 14:26 ,

Shes Fiat Multipla

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 23:06 ,

Fiat Multipla per pjes me cregjistrim

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:59 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 15:37 ,

Shitet Fiat multijet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 16:37 ,

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 22:39 ,

Fiat Multipla 1.9 Nafte Manual Viti 1999

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:23 ,

Fiat multipal

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 21:18 ,

Fiat Multipla 1300euro

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 09:03 ,

FIAT 1.8 BENZIN GAZ 2006 SUPER EKONOMIKE 06.12.2023 LETRAT

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Nën 19:48 ,

Pjes per fjat multipla

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 09:02 ,

Fiat Multipla

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 10:13 ,

Lanca Musa Automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 17:19 ,

Fiat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Tet 12:06 ,

Fiat Multipla 4+1. Gaz/Benzine

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:22 ,

Shitet fiat multipla 1.9 naft

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 21:12 ,

Fiat i 2009 bezin gaz shitet nderohet gjende super i mir

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 03:51 ,

makina ne gjendje pune

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat Multilpa

1 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat Multilpa

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat Multilpa

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat Multilpa

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 03:51 ,

shitet Fiat Multilpa

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 22:55 ,

Shitet fiati

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 20:36 ,

Shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 20:30 ,

Shitet per arsyje mosperdorimi

20 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:10 ,

Shitet Fiat Multipla

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 17:14 ,

shitet fiat multipla ne gjendje shume te mire 3000 euro

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 23:02 ,

Shitet Fiat Multipla

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 20:37 ,

Fiat i 2009 bezin gaz ng fabrika super gje shes nderoj

2 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 18:03 ,

Shes Fiat Multipla 1.9 JTD

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:10 ,

Shes Fiat Multipla

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:08 ,

Shitet fiat multipla

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 08:23 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 18:17 ,

Fiat bezin gaz nga fabrika super gjendje shes nderoj

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 09:18 ,

����OKAZION����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:04 ,

Shitet Fiat Miltipla Naft 1300€

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 16:09 ,

Shitet Fiat Multipla vetem per pjese

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 14:38 ,

Do terstat

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 14:31 ,

Shitet Fiat Multipla 1.9 Nafte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:37 ,

Fiat

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 19:05 ,

fiat okazion

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 12:55 ,

Fiat Multipla

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 19:22 ,

Shitet

60 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 20:09 ,

Shitet Fiat Multipla

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 20:30 ,

Shitet Okazion

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 20:00 ,

shitet fiat multipe

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 18:36 ,

Makina

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 17:31 ,

Makina

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 16:11 ,

Makina

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 23:03 ,

Makina

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Multipla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione