Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Lushnjë

124 , 4
126 , 1
130 , 1
500 , 10
500C , 3
Brava , 6
Bravo , 53
Croma , 17
Doblo , 34
Ducato , 16
Fiorino , 2
Marea , 6
Multipla , 6
Palio , 1
Panda , 15
Punto , 159
Punto Evo , 8
Qubo , 1
Scudo , 2
Sedici , 3
Seicento , 2
Stilo , 21
Strada , 1
Ulysse , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:58 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo 1.4 Benzin+Gaz, Viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Makina , Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:44 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet fiat stilo benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Makina , Lushnjë

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 00:34 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo 1.4 T-jet Sport 2011.

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 22:53 Makina , Lushnjë

Shitet fiat punto 1.2

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:52 Makina , Lushnjë

Supet Okazion Fiat Bravo

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 18:47 Makina , Lushnjë

Fiat Panda 900cc

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 11:48 Makina , Lushnjë

sjoz

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 13:18 Makina , Lushnjë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:12 Makina , Lushnjë

Fiat

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 23:27 Makina , Lushnjë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:38 Makina , Lushnjë

FIAT BRAVO 1.6 Multijet Diesel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 18:36 Makina , Lushnjë

shitet fiat dublo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 17:43 Makina , Lushnjë

FIAT BRAVO 2011 1.6

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 12:44 Makina , Lushnjë

Fiat Croma 2009 1.9 Nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 11:43 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo 1.6 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 14:13 Makina , Lushnjë

Okazion

3 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 23:03 Makina , Lushnjë

fiat doblo

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 22:49 Makina , Lushnjë

fiat doblo

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 10:50 Makina , Lushnjë

Fiat Stilo 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 21:32 Makina , Lushnjë

Fiat Croma Automatic

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:16 Makina , Lushnjë

FIAT BRAVO VITI 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 16:38 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Bravo 2008 ne gjendje perfekte

430 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 08:21 Makina , Lushnjë

Fiat bravo 1.6 dizel super.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:13 Makina , Lushnjë

OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 23:05 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Croma 1.9 nafte automat

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:01 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Croma 1.9 Diesel , 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 11:12 Makina , Lushnjë

fiat bravo 1.6 multijet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 16:39 Makina , Lushnjë

Fiat grande punto

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 18:48 Makina , Lushnjë

fiat bravo

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 13:06 Makina , Lushnjë

fiat bravo

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 21:33 Makina , Lushnjë

shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Gjendje: I ri
13 Tet 17:13 Makina , Lushnjë

fiat bravo

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 22:39 Makina , Lushnjë

Fiat punto

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 22:15 Makina , Lushnjë

Fiat punto

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 11:55 Makina , Lushnjë

Fiat punto

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 09:04 Makina , Lushnjë

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 20:45 Makina , Lushnjë

Fiat Punto Panorama

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 08:53 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 12:59 Makina , Lushnjë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 12:02 Makina , Lushnjë

Kamioncine

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 22:34 Makina , Lushnjë

Fiat punto

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 12:35 Makina , Lushnjë

Stilo me 11 muaj letra,kualidim 2 vit e gjysme,OKAZION

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 07:21 Makina , Lushnjë

Shitet fiat grade punto evo

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 12:56 Makina , Lushnjë

Fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 16:27 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin, Automat, Viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 16:27 Makina , Lushnjë

Shitur.

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 09:56 Makina , Lushnjë

Fiat Panda 1.3 MJT

6 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione