Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Korçë

124 , 4
126 , 1
130 , 1
131 , 3
500 , 7
500C , 1
Brava , 14
Bravo , 32
Coupe , 1
Croma , 2
Doblo , 21
Ducato , 14
Fiorino , 1
Idea , 4
Linea , 2
Marea , 8
Multipla , 4
Palio , 7
Panda , 1
Punto , 158
Punto Evo , 5
Ritmo , 1
Scudo , 1
Sedici , 1
Seicento , 8
Stilo , 29
Tipo , 3
Ulysse , 5
Uno , 1
X 1/9 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 13:50 Makina , Korçë

Shes Fiat Doblo viti 2008 1.4l motori, benzinë-gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:22 Makina , Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 15:55 Makina , Korçë

Shes Fiat

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 16:43 Makina , Korçë

Shes makinen

140 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:59 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet fjat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet fjat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 18:09 Makina , Korçë

fiat grande punto

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 17:21 Makina , Korçë

Fiat Bravo

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 14:07 Makina , Korçë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:05 Makina , Korçë

Shitet Fiat Grande Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 13:42 Makina , Korçë

Shitet fiati viti2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 12:07 Makina , Korçë

Shitet fiati viti2007 Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 18:05 Makina , Korçë

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 16:08 Makina , Korçë

Fiat

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 12:08 Makina , Korçë

Benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 11:02 Makina , Korçë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 14:19 Makina , Korçë

Fiat benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:51 Makina , Korçë

FIAT PUNTO ✅✅✅✅✅

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 08:03 Makina , Korçë

Benzin gaz!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 09:24 Makina , Korçë

FIAT 500. 1.4 Benzin

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:19 Makina , Korçë

Okazion!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 15:18 Makina , Korçë

Fiat pundo grande

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 23:36 Makina , Korçë

Okazion!!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:33 Makina , Korçë

Fiat pundo grande

2 700 EUR

16 Shk 14:57 Makina , Korçë

Ford ne gjendje perfekte.

2 700 EUR

27 Jan 17:22 Makina , Korçë

Fiat punto

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 10:41 Makina , Korçë

Okazion!!!!

70 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 23:03 Makina , Korçë

Shitet Fiat Grande Punto

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 23:20 Makina , Korçë

Fiat marea

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 12:23 Makina , Korçë

Okazion Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 10:27 Makina , Korçë

Fiat stilo Okazion 1300

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 11:55 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 18:34 Makina , Korçë

Shitet fiat idea me letra te paguar

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 14:36 Makina , Korçë

Fiat punto automat 1.3 nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 11:03 Makina , Korçë

Shiteti fiat punto

800 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 17:20 Makina , Korçë

Shitet fiat bravo

900 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Gush 16:20 Makina , Korçë

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:25 Makina , Korçë

fiat doblo super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 13:16 Makina , Korçë

Okazion 2000€ Fiat Stilo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 16:46 Makina , Korçë

FIAT BRAVO 1.4 GAZ 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 20:27 Makina , Korçë

Fiat punto 1.2 benzine

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:34 Makina , Korçë

shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 16:16 Makina , Korçë

������1.3 diezel������

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 15:30 Makina , Korçë

Iveco dail i ardhur nga belgjika shum pak i perdorur

22 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione