Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Idea Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Idea | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:04 Makina , Tiranë

Fiat Idea 350 Multijet - Automat 1.2 - Nafte

2 880 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 15:53 Makina , Tiranë

FIAT IDEA 1.4 BENZINE AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 11:57 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT IDEA, VITI 2008, MANALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 15:38 Makina , Tiranë

Fiat 2004 naft 1.4 okazion 2000 euro mundesi nderrimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 20:17 Makina , Tiranë

Fiat idea multijet

1 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 13:37 Makina , Tiranë

Shes Fiat Idea 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 12:00 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Fiat idea 1.4 benzin automatik ose mundesi nderrim

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 22:18 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:49 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 13:04 Makina , Tiranë

Benzin-gaz automat

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:03 Makina , Tiranë

benzin-gaz automat

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 16:26 Makina , Tiranë

Shitet okazion

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 10:22 Makina , Tiranë

Okazionnnnnnn

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 13:14 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.2 ekonomik

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 23:57 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.2 automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 01:16 Makina , Tiranë

Shef Fiat Idea super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 16:18 Makina , Tiranë

SHITET FIAT IDEA 2900€

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 14:28 Makina , Tiranë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 03:12 Makina , Tiranë

Automatik 1.4 benzin gas okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 00:03 Makina , Tiranë

FIAT IDEA 1.9 NAFTE VITI 05 MANUAL

2 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 12:46 Makina , Tiranë

Fiat Idea

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 19:20 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.3 multijet 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 09:33 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea benzine - gaz e vitit 2008 e sapokolauduar

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 12:48 Makina , Tiranë

Shitet per mosperdorim

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 14:22 Makina , Tiranë

Fiat idea

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 12:22 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.2 Benzin Automat

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 05:01 Makina , Tiranë

SHITJE

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:51 Makina , Tiranë

Shitet

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 18:50 Makina , Tiranë

Shitet

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 09:07 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT IDEA

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 18:21 Makina , Tiranë

Fiat idea

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 14:25 Makina , Tiranë

shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 02:13 Makina , Tiranë

shitet dhe ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 18:49 Makina , Tiranë

fiat

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:45 Makina , Tiranë

Okazion 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 07:14 Makina , Tiranë

Okazion €2500

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 09:56 Makina , Tiranë

okazion €2500

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 10:27 Makina , Tiranë

Fiat

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 22:09 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:00 Makina , Tiranë

Fiat

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 12:52 Makina , Tiranë

Shitet

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 06:03 Makina , Tiranë

shitet ndrrohet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 15:46 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 15:53 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea 1.4 Gaz(TNG) / Benzine

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:17 Makina , Tiranë

Fiat idea 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 17:44 Makina , Tiranë

Okazion €2950

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Jan 17:48 Makina , Tiranë

Shitet urgjent Fiat idea

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 15:02 Makina , Tiranë

Okazio shitet fiat idea 1.4 gaz benzin 170000 km

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 21:03 Makina , Tiranë

okazionnnnn €3500 1.4 benzine

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Tet 21:26 Makina , Tiranë

okazion €3600

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Idea | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione