Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Grande Punto ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Grande Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Grande Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Grande Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 00:49 Makina , Tiranë

GAZ+BENXIN FIAT GRANDE PUNTO 1.4 VITI 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Multijet EVO,2011, Start-stop

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:23 Makina , Berat

Grand punto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:59 Makina , Vlorë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:53 Makina , Vlorë

Fiat automat

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.4 Benxin Gaz

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:43 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:03 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Grande Punto 1.3 nafte multijet 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 05:48 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 23:12 Makina , Kavajë

Fiat grande punto evo

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 19:01 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2009, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 17:45 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE 2006 ��������

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:34 Makina , Tiranë

Shitet fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:05 Dyqani Makina , Tiranë

Fiat grande Punto 1.4 Benzin Gas

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:08 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 10:16 Makina , Shkodër

Fiat Grande Punto 1.2 benzin viti 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:59 Makina , Berat

GRANDE PUNTO EVO

3 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:21 Makina , Fier

Shitet Fiat grande punto ne gjendje shume te mire

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:33 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.3 Nafte Viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:59 Makina , Tiranë

Fiat Punto Grande

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:59 Makina , Tiranë

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:01 Makina , Tiranë

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:04 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 nafte super ekonomike.

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:09 Makina , Tiranë

SHITET FIAT PUNTO 2009 1.4 Benzin ✅

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 05:47 Makina , Berat

Fiat Grande Punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 10:31 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 07:49 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 17:46 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 17:17 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

16 Mar 17:07 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gas Viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 13:27 Makina , Tiranë

Grande punto 1.4 benzin

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 07:47 Makina , Durrës

GRAND PUNTO 3000 EURO

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 11:17 Makina , Kurbin

Fiat Grante punto

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 08:35 Makina , Tiranë

Shiten ose ndrohen

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 21:06 Makina , Pogradec

Fiat grande punto

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:57 Makina , Elbasan

Shitet

3 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:50 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.6multijet

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:50 Makina , Fier

Fiat grande punto 1.6multijet

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:24 Makina , Kavajë

Okazion FIAT GRANDE PUNTO 2017 Benzine&gaz

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 19:51 Makina , Fier

shitet fiat grande punto

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 17:03 Makina , Durrës

GRAND PUNTO 1.3 NAFT

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 15:18 Makina , Korçë

Fiat pundo grande

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 15:18 Makina , Fier

fiat grande punto shitet ose nderrohet + -

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Shitet fiat 1.3 nafte

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 04:48 Makina , Tiranë

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:48 Makina , Kurbin

Fiat grande punto 1.3multijet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 07:27 Makina , Fier

fiat grande punto shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 04:49 Makina , Durrës

Fiat Punto Twinair

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 22:40 Makina , Pogradec

Fiat grande punto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Njoftimet per Fiat Grande Punto në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Grande Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Grande Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Grande Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Grande Punto ne MerrJep.al


Keni Fiat Grande Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione