Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Fiorino

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Fiorino | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 12:53 ,

Fiat fiorino 1.3 2008 shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:16 ,

Fiat fiorino

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 18:27 ,

fiat fiorino

55 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 18:23 ,

Makine frigoriferike

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Shk 19:03 ,

Fiorino 1.3 Multijet.

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 21:35 ,

Fiat Fiorino / Citroen nemo

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 08:10 ,

OKAZION FIAT FIORINO 1.3 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:38 ,

Fiat Fiorino 2010 1.4 benzine

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 17:12 Dyqani ,

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 M-JET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:03 ,

shitet fiat 1.7 naft

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 13:22 ,

Okazion Fiat fiorino 1.4 benzin gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 21:11 ,

Fiat Fiorino 2010 1.4 benzine

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 22:45 ,

fiat fiorino

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Gush 10:11 ,

Fiat Qubo (Fiorino) 2009 benzin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 18:36 ,

fiat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Korr 09:31 Dyqani ,

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 M-JET viti 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 19:12 ,

Fiat fiorino qubo1.3 diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 13:18 ,

shitet fiat fiorino 1.3 nafte viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:32 ,

Fiat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 17:41 ,

Shitet ose nderfohet

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:05 ,

Fiat fiorino sapo ardhur nga belgjika

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:50 ,

Fiat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 11:54 ,

Fiat Fiorino 1.3 naft viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 23:36 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 18:42 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 22:12 ,

Fiat fiorino

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 01:38 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 13:47 ,

Fiat fiorino

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 02:02 ,

Shitet Fiat Fiorino

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 13:47 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 08:58 Dyqani ,

Fiat Fiorino benzin gaz

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 08:53 ,

FIAT 1.3 Nafte-Viti 2013-135km Okazion!!!!

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 16:59 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 00:35 ,

Makin Figotiferike okazion

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 21:26 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 21:42 ,

Shes nderroj

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 15:44 ,

OKAZIOOOONNNNN Fiat Fiorino Okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 10:30 ,

Mini Van FIAT FIORINO SUPER GJENDJE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:49 ,

FIAT FIORINO 1.3 jtdm ose nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 17:54 ,

FIAT FIORINO SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 16:21 ,

Cmim per njerez serioz

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:17 ,

Fiat Fiorino

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:28 ,

FIAT FIORINO FRIGORIFERIK

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 15:54 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 12:54 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 18:40 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 08:13 Dyqani ,

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 16:23 ,

Autoveture

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 22:56 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 22:36 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Fiorino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione