Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Doblo Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Fiat Doblo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:41 Dyqani Makina , Fier

Fiat DOBLO 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 Dyqani Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 Diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Makina , Pogradec

FIAT DOBLO LONG 2012 MAXY 1,4D NAFT

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.3 multijet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:34 Makina , Pogradec

�� FIAT DOBLO LONG 2012 1,4 NAFT

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:00 Makina , Lezhë

Fiat doblo

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 11:51 Makina , Shkodër

shitet fiat dublo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 09:23 Makina , Fier

Shitet Fiat Doblo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 17:22 Makina , Fier

Fiat doblo

11 111 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 17:22 Makina , Fier

Fiat doblo

11 111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 11:34 Makina , Tiranë

Ofroj sherbime transporti

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 22:48 Makina , Berat

Fiat doblo

1 800 EUR

15 Mar 11:44 Makina , Kavajë

Fiat Doblo

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 21:30 Dyqani Makina , Kavajë

FIAT.DOBLO.1.3.NAFT.2010.PERFEKTE.

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:36 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Doblo 1.9 JTD

250 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:53 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Doblo Malibu

200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 09:46 Makina , Fier

Fiat Doblo 1.3 Multijet di

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 22:23 Makina , Elbasan

Shitet Fiat Doblo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 13:12 Makina , Sarandë

Shitet Fiat Doblo maxi 1.3 nafte

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:10 Makina , Pogradec

Shes makinen fiat dublo 1.3 nafte

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 23:13 Makina , Fier

Fiat doblo,letra te sapo prera

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Lushnjë

shitet fiat dublo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 18:32 Makina , Durrës

Fiat Doblo 1.6 Nafte 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:29 Makina , Fier

fiat doblo

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 07:21 Makina , Fier

Fiat Doblo SHITUR SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 19:44 Makina , Tiranë

Fiat doblo 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 13:36 Makina , Tiranë

Fiat doblo

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 10:23 Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 Naft

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 15:14 Makina , Tiranë

Fiat Doblo Transport Frigoriferik

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 10:22 Makina , Tiranë

Fiat doblo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 23:03 Makina , Lushnjë

fiat doblo

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 22:49 Makina , Lushnjë

fiat doblo

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 00:15 Makina , Tiranë

Shitet

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:20 Makina , Gramsh

Fiat Doblo Okazion

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 09:19 Makina , Elbasan

Fiat doblo 2006 ne shitje

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 09:44 Makina , Elbasan

Fiat Doblo 1.3 nafte 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 21:04 Dyqani Makina , Tiranë

Fiat doblo 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 11:21 Makina , Tiranë

Fiat Doblo 1.3 Multijet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 11:15 Makina , Durrës

Fiat Doblo 1.6 Nafte 5.000 €

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 11:50 Makina , Fier

Fiat Doblo

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 23:10 Makina , Durrës

Fiat Doblo

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 14:49 Makina , Durrës

Fiat Doblo 2012 1.6 Nafte

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 11:08 Makina , Tiranë

Fiat Doblo 1.9 Naft

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 01:01 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.6 NAFTE

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 19:00 Makina , Tiranë

Shitet fiat doblo malibu

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:01 Makina , Durrës

Fiat Doblo

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 10:32 Makina , Tiranë

Fiat doblo 1.6 nafte

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 02:19 Makina , Fier

Fiat Doblo

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Fiat Doblo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione