Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 500C

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat 500C | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:01 ,

Iveco vetshkakuse Tek Gom viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:58 Dyqani ,

Fiat 500 Cabrio viti 2012 0.9 T 105cv

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 01:04 ,

Fiat 500 lungo automat 2013.

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 02:50 ,

Fiat 500 C

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 20:43 ,

Shitet Fiat 500C Benzin-Gaz

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:20 Dyqani ,

Auto City -- FIAT 500CC ABARTH

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 19:17 ,

Fiat 500 C

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 14:15 ,

Shitet Okazion

5 198 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 11:22 Dyqani ,

***U SHITTT*** Auto City - FIAT 500,Automat,Panoramik

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 04:17 ,

Fiat

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 15:02 ,

Fiat 500 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Jan 12:10 ,

Fiat 500 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Dhj 23:54 ,

fiat 500C

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 23:52 ,

Fiat 500

13 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 10:07 ,

Fiat 500 1.2 Benzin AUTOMATIKE 2021 0 Km

13 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 19:07 ,

Fiat 500

13 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 11:56 ,

I padiskutushem

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Tet 20:55 ,

Fiat , shitet

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 16:18 ,

Fiat 500C Benzin 2011 Super gjendje

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 17:59 ,

Fiat 500c kabriolet

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 17:47 ,

Shitet Fiati

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 14:21 ,

ABARTH 595 Turismo

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Korr 19:41 ,

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 13:30 ,

FIAT 500 CC 1.2 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Qer 13:32 ,

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 19:53 ,

Fiat C500

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 12:03 ,

��Okazion��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 07:19 ,

��Okazion��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 18:51 ,

��Okazion��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 17:02 ,

Fiat 500 C

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 19:58 ,

Shitet Fiat 500 ne super-gjendje me targe te vecante

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 14:25 ,

SHitet Makina Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 20:35 ,

��Fiat 500 (Shitet ose nderrohet)��

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 12:19 ,

Okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 22:32 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 14:22 ,

FIAT 500C 2010 1.2 Benzin

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Dhj 21:17 ,

shitet

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Nën 11:05 ,

fiat 500

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 16:19 ,

Okazion !!!!! Fiat 500 Look Abarth 2012!

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 17:10 ,

Shitet Fiat 500C 2015 1.4 Benzine 7500euro

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 09:52 ,

Fiat 500C

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 16:09 ,

shitet ose nderrohet me makin me 4 porta automat

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 11:04 Dyqani ,

OKAZION FIAT 500 1.1 BENZINE VITI FUNDI 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 12:38 ,

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 01:48 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 14:16 ,

Shitet iveco fiat OKAZION

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 19:15 ,

Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 18:00 ,

Okazjn Fiat 500 1.2 benzin viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 17:16 ,

Fiat 500c okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat 500C | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione