Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 500

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat 500 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 07:46
Linku:
,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 18:09 ,

SHITET FIAT 500 1.4i AUTOMATIKE ZVICRA CH

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:02 ,

Fiat 500 cabriolet viti 2011 automat 1.3 Benzin+Gaz 67770 km

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:58 ,

Fiat 500 1.2 benzin automatic

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Dyqani ,

Fiat 500 -1.3 nafte (multijet)

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Shitet FIAT 500 x Cross 2.4 Multiair

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:47 ,

Fiat 500

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:44 ,

Fiat 500

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:25 ,

Fiat 500 ABARTH AUTOMAT

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:09 Dyqani ,

FIAT 500 1.4 BENZINE CC1377 2012 KAMBIO AUTOMATIKE

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:36 ,

Fiat 500 Lounge 2018

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:36 ,

Fiat 500 Lounge

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:28 ,

Shitet Fiat 500 benzine 1.4 viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:29 ,

Fiat

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 17:41 ,

Shitet Fiat 500

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 17:17 Dyqani ,

FIAT 500 1.2 BENZINË �� AUTO PENTA ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 09:46 ,

Fiat 500 Benzin/GAZ

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 10:11 ,

Fiat 500 Lounge 2018

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 07:46 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 08:22 ,

Fiat 500 1.2 Benzine Kambio Manuale Viti 2008 155,000km

39 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 03:07 ,

Fiat 500

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 18:06 ,

Fiat 500 1.3 MultiJet 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 16:20 ,

Fiat 500

5 300 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 10:11 ,

FIAT 500 AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 15:20 Dyqani ,

Auto City - Fiat 500,2012, Automat ca ca

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 14:52 ,

per shitje

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Maj 01:04 ,

Fiat 500

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:02 ,

Shitet makine

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 16:12 ,

FIAT 500 1.3 Multijet 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 08:17 ,

❌❌OKAZION FIAT 500❌3000 EURO I PA DISKUTUSHEM

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 09:23 Dyqani ,

FIAT 500, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 1.4 BENZINE

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 20:06 ,

OKAZION FIAT 500 !!!

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Pri 00:38 ,

��FIAT 500 1.2 BENZINE /GAS

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:31 ,

Shitet ose nderrohet me smart

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Pri 17:52 ,

Okazion fiat 500 1.2 benzine automat viti 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 22:04 ,

OKAZION!!! FIAT 500 FULL 2017

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 21:33 ,

shitet FIAT 500 1.0 Benzine

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 11:01 ,

Shes fiat 500 100hp

30 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 21:24 ,

Fiat 500

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 08:04 ,

Fiat 500 1.3 multijet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:38 ,

Shitet Fiat 500

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:19 ,

Fiat 500

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 12:30 ,

Fiat 500

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 07:34 ,

Ig-cardealership.al shitet fiat 500

12 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 06:34 ,

fiat 500

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Shk 19:21 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Shk 21:47 ,

500 SPORT 1.4 AUTOMAT 100 hp

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 10:36 ,

Fiat 500 1.4 Benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:25 ,

fiat 500

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 21:25 ,

Fiat 500 Launch Edition Hybrid

6 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat 500 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione