Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 131

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat 131 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Dhj 18:23 ,

Iveco daily

13 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
27 Dhj 18:11 ,

Iveco wing

20 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
13 Tet 13:09 ,

www.auto kevin .al

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 01:33 ,

fijat 131 supermiafjori

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 22:30 ,

fijat 131 supermiafjori

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 22:52 ,

fijat 131 supermiafjori

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:22 ,

1984.1

3 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 19:56 ,

Fasfod ambulant

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 21:02 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 20:05 ,

Shes fiat punto 1.9 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 16:57 ,

Fiat ducato maxi

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 10:21 ,

Fiat Model 131

1 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 19:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 09:07 ,

Shitet per arsye Emigrimi

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 22:18 ,

Fiat 131 viti 82 nafte

10 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 20:43 ,

Azgje

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:29 ,

Fiat punto

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:47 ,

Fiat Ducato dizel -91

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat 131 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione