Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ferrari ne Shite | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

208 , 7
246 , 1
288 , 1
360 , 3
458 , 2
488 GTB , 6
550 , 1
599 GTB , 3
612 , 1
750 , 2
F12 , 2
F355 , 5
F430 , 15
F50 , 1
FF , 1
LaFerrari , 2

Blej Ferrari në Shitje me çmimet të ndryshme. Shiko Ferrari ne shitje nga modelet e ndryshme si Ferrari 208, 246, 488 GTB, 512, 575, 550, California, Daytona, Dino GT4, Enzo Ferrari, Testarossa dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ferrari ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ferrari ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 12:17 Makina , Tiranë

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Makina per nuse

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:28 Makina , Tiranë

Jepet me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Aeon-Hyper SSR

268 734 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Makine Elektrike garash

68 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
09 Sht 15:11 Makina , Durrës

Paisje Berberi

350 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 21:33 Makina , Durrës

Tamburo per ferrari california

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
16 Pri 19:45 Makina , Fier

Karroca

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 21:57 Makina , Vlorë

Makina ime

14 Jan 23:24 Makina , Vlorë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:14 Makina , Vlorë

Kerkohet makin deri ne 2000€

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 10:55 Makina , Tiranë

Ferrari 488 Spider

230 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 16:28 Makina , Tiranë

Ferrari california Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Pri 12:26 Makina , Tiranë

fiat

1 200 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:22 Makina , Tiranë

Ferrari 488 Pista

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 09:01 Makina , Tiranë

Ferrari 812

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 02:48 Makina , Durrës

Ferrari -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 33000EURO

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 07:27 Makina , Elbasan

Shitet okazjonn 3500 ero padiskutushem

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 13:40 Makina , Tiranë

Okazjon Range Rover sport Mundesi Ndrimi

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:36 Makina , Elbasan

Shitet ...cmimi 7900 ero okazjon super gjendje

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 09:23 Makina , Tiranë

Kamion

33 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 16:43 Makina , Tiranë

OKAZION !!!!

150 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 09:23 Makina , Shkodër

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 15:19 Makina , Tiranë

Ferari 599gtb f1 v12

72 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 17:47 Makina , Vlorë

❗Shitet vinç ne Vlore❗

800 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 16:31 Makina , Tiranë

Shitet Ferrari pa dogane

130 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 23:22 Makina , Tiranë

Ferrari4 488 Spider 2018

60 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 21:10 Makina , Shkodër

Ferrari

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 20:14 Makina , Tiranë

Ferrari f355 Berlinetta Limited Edition

45 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 21:00 Makina , Vlorë

motor me 4 rota 250cc

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:18 Makina , Durrës

Rrul 16 ton forca e vibrim

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 21:35 Makina , Tiranë

Ferrari Berlinetta 99 Limited Edition, viti 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Tet 07:56 Makina , Vlorë

Okazion , Shitet mini makine pista me benzine ,

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
13 Tet 20:55 Makina , Tiranë

Ferrari

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 00:10 Makina , Tiranë

Ferrari F 360

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 15:34 Makina , Kurbin

biciklet

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 20:34 Makina , Fier

Tapiceri makinash 80 lek

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 15:51 Makina , Kukës

Okazion boçikleta shimano

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 12:00 Makina , Tiranë

Goma te Reja te te gjitha llojeve

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 17:48 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 17:48 Makina , Fier

iveco 2004 okazion////

250 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 19:21 Makina , Tiranë

Ferrari

56 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 01:44 Makina , Tiranë

Ferrari f 355 berlinetta 99 limited edition

50 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Jeni duke kërkuar për Ferrari ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ferrari ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ferrari ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si Ferrari 208, 246, 488 GTB, 512, 575, 550, California, Daytona, Dino GT4, Enzo Ferrari, Testarossa dhe shumë Ferrari të tjerë Kërko Ferrari ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ferrari


Keni Ferrari që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Ferrari ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione